איך לדעת באיזה קורס איביי לבחור

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

איך לדעת באיזה קורס איביי לבחור

חיפוש מהיר באינטרנט מעלה מספר גדל והולך של גופים, לרוב קטנים ובהם אדם אחד או שניים, שמלמדים קורסי איביי בצורות שונות.
עבורך, הניגש לתחום מורכב זה עם תשוקה להצלחה, מצב זה הוא מעולה, מכיוון שיש לך אפשרויות בחירה.

עם זאת, בגלל התרבות העוסקים בתחום, החיפוש באינטרנט יוביל אותך כנראה למצוא פרטי מידע רבים, חלקם אפילו סותרים אלה את אלה. כדי לחסוך את זמנך היקר אציג בפניך 11 נקודות עיקריות שיעזרו לך לבחור בין נותני השירות השונים:

1.    הורדת הסיכון ממך – מתן אחריות

העסק המלמד אותך צריך להתחייב בפניך, וכמובן לקיים, מצב בו הסיכון הנלקח על ידך בכניסה לקורס הוא אפס, ועליו להעביר את הסיכון אליו.

איך מבטיחים זאת?
באמצעות מתן אחריות מלאה, בעל פה ובכתב, ולפיה במשך פרק זמן מסוים, באפשרותך לבדוק את הקורס או ההכשרה, ובמידה ושביעות הרצון שלך אינה מלאה, כל כספך מוחזר לך.
אם אם לא מוצעת לך אחריות שכזו, קח בחשבון שלאחר הקניה אין לך דרך חזרה.

2. מגוון שירותים

עולם המסחר האלקטרוני ידרוש ממך ידע רב, אותו תצבור משך שנים. הדרך לבדוק כמה ידע מחזיק מישהו שעשוי לתת לך שירות הוא לבדוק מה מגוון הקורסים שהוא מציע. אם אלה רק קורסי איביי, שאל עצמך האם זה מספיק עבורך. בגלזר מלמדים לסחור באיביי, אמזון ושופיפיי, עם הצלחות מוכחות רבות ביותר.

3.   הצלחות מוכחות ומתועדות לאורך שנים, של תלמידים

כדי לוודא עקביות של רמת ההכשרה הניתנת על ידי הגוף אותו אתם בוחנים, יש לוודא שישנן הרבה מאוד הצלחות מתועדות של תלמידים, עשרות מהם לכל הפחות. כמו כן יש לראות שהן מצולמות בעקביות ולאורך שנים.
במידה ויש, כנראה שאפשר לומר שאם הם הצליחו, גם לך יש סיכוי טוב. דוגמה טובה לדף המציג הצלחות תלמידים.

4. הצלחות של המנטורים

גם אם זה נשמע מובן מאליו, המדריכים שלך חייבים להיות סוחרים בעצמם שמרוויחים כל חודש סכומים גבוהים באיביי ובאמזון, בהתאמה לתחום אותו הם מדריכים. כל המדריכים בגלזר הינם סוחרים פעילים שמכניסים כל חודש סכומים יפים.
במקרה הזה ידע תיאורטי אינו מספיק, ונסיון קצר של מספר חודשים גם הוא לא מכשיר אדם להדריך אותך.

5. עדכון והתחדשות המידע הניתן

כדי לוודא שתמיד תקבלו את החומר העדכני ביותר, אפשר לעשות בדיקה פשוטה ולראות האם הארגון שאליו אתם פונים מיצר ומשתף מידע, וזאת בלי שתצטרכו להיכנס לקורס כדי לבדוק זאת.

 במקרה שלנו תוכלו להיכנס לשם ולהגיע
1.למאמרים שנכתבים באתר לעתים תכופות, ובהם חומר איכותי על המסחר
2. לערוץ היוטיוב שלנו
3. לדף הפייסבוק העסקי שלנו
4. לחשבון האינסטגרם שלנו

6. ותק ואינטנסיביות בתחום

הותק הוא אלמנט חשוב, אך חשובה ממנו האינטנסיביות של ההכשרות. יש לשים לב שהעסק מתחיל הכשרות וקורסים לעתים קרובות, דבר המאפשר לך גמישות רבה בקביעת מועד הלימודים שלך. אפשר גם לבדוק כמה אנשים כבר למדו באותו עסק, גם זוהי אינדיקציה ליכולתו ללמד ולהכשיר בהצלחה.
לידע כללי, 'גלזר הדרכה' החלה לפעול בשנת 2010, תוך כשנה הפכה למובילת התחום ועד כה עשו אצלה קורסים מעל 90,000 ישראלים.

7. ידע מעמיק בשיפור יכולות מנטליות

הפסיכולוגיה של ההצלחה היא מדע בפני עצמו, וכדי להוביל אנשים להצלחה יש צורך בידע מעמיק.
תוכלו לבדוק מה מציעים גופים שונים בתוך תכני הידע שלהם, מהו הרקע שלהם בהדרכה, בפסיכולוגיה, ומה הם   באמת מוכנים להשקיע כדי שתתפתחו מנטלית.

מאז שנת 2006 יעל גלזר לומדת את ההתנהגות האנושית אצל אחד המאמנים המובילים באירופה – מר פטריציו פאולטי. זהו לימוד מעמיק של נפש האדם, שמחפש ללא הרף את האפשרויות של האדם לגדול ולהתפתח. יישום הידע הזה הניתן כחלק מהידע המקצועי גורם לשיפור מתמיד ביכולות המתאמנים של גלזר.

8.  מחויבות חברתית

לא חובה, אבל נעים לדעת שלמי שמדריך אותך יש פינה חמה בלב לאנשים שצריכים עזרה.
כחלק מהפעילות בגלזר אנו תומכים בפעילות של פרויקט נערי האור,  מיזם חברתי-חינוכי-עסקי של עמותת פטריציו   פאולטי להתפתחות ולתקשורת בישראל. המיזם פועל באשקלון וונועד לאפשר לבני הנוער לרכוש כלים ומיומנויות  לחיים באמצעות השתלבות בתכנית יחודית של יזמות עסקית לנוער ועבודה במפעל הנרות של נערי האור.

9.  העסק בתקשורת

הנוכחות של העסק בתקשורת מעידה על נפח הפעילות, וזאת בלי לדבר על רכישת מאמרים פרסומיים בעיתונים, שרובם מאפשרים זאת. בעמוד זה תוכלו לראות כתבות בערוצי הטלויזיה המובילים.

 

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!