משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

5 טיפים חשובים למצטרפים החדשים לאיביי

קטגוריה: קורס איביי

אם אתם פה, סביר להניח שכבר הבנתם שאיביי היא פלטפורמת מסחר עצומה ושניתן להרוויח, בתור בעלי חנויות באיביי, סכומים יפים מאוד. אם אכן הבנתם זאת, ובחרתם גם להשתתף בקורס החינמי שלנו, אולי כדאי שתקפידו גם על מספר צעדים נוספים בדרככם להצלחה.

הכנו לכם רשימה של חמישה טיפים שיעזרו לכם לעשות את צעדיכם הראשונים בצורה חכמה ונכונה.

1 – נצלו את כוחן של הרשתות החברתיות

חפשו בפייסבוק – ישנן עשרות אם לא מאות קבוצות שעוסקות במסחר אלקטרוני, בכל פלטפורמה אפשרית. איביי היא פלטפורמה כל כך גדולה ונפוצה שוודאי תמצאו עשרות קבוצות בעברית של סוחרים באיביי, ויותר מכך גם באנגלית. יתכן שחלק מן הקבוצות יהיו סגורות ותצטרכו לקבל אישור להצטרף, אך אין סיבה שלא תנסו.

בקבוצות האלו תוכלו ללמוד מניסיונם של המוכרים המנוסים, לשאול שאלות ולחלוק חוויות ראשונות עם אנשים שנמצאים באותה הרמה כמוכם. אם תבחרו גם להשתתף באחד הקורסים שלנו, תזכו להצטרף לקבוצות פייסבוק מהאיכותיות ברשת. רק חפשו והתחילו ללמוד.

2 – הכירו את הצד של הקונה לפני שתתחילו למכור

בתור מוכרים, כדאי שתכירו את חוויית הקניה. קנו לעצמכם משהו באיביי. זה לא צריך להיות משהו גדול, או מסובך. זה גם יכול להיות משהו שבכלל לא תצטרכו אלא בחרתם לקנות אותו רק בשביל ההתנסות. נסו אולי גם לקנות במספר דרכים שונות – במכירה פומבית, בקניה רגילה, או בהצעתו של מחיר נמוך למוכר.

כאשר תראו את איביי מנקודת מבט הקונה, תזכו להכיר את הקונים העתידיים שלכם טוב יותר, כי תהיו כאלו בעצמכם. כמו כן, תוכלו כך גם לצבור את הפידבקים הראשונים שלכם, שעתידים לסייע לכם בהמשך.

3 – חפשו חוות דעת של מוכרים אחרים

חפשו בגוגל מה מוכרים אחרים חושבים על הפלטפורמה. מה הם ממליצים? איך הם התחילו? אולי יש לכם מה ללמוד מהם כבר עכשיו? חיפוש שכזה יסייע לכם לצבור ביטחון נוסף בהחלטתכם להיכנס לעולם המסחר האלקטרוני, וסביר שתמצאו רבים שרק מחפשים לספר לכם על כך. ואם כן, זה כנראה רק מפני שאולי המצליחים לא רוצים מתחרים חדשים.

חפשו, למדו, שמעו מה בעלי ניסיון מספרים. ביטחון הוא תכונה חשובה מאוד שתרצו להביא עמכם לעולם החדש הזה.

4 – אל תהססו להתייעץ גם עם איביי עצמה

חפשו בערוצי העזרה של איביי מה הם מספרים על המכירה, בקשו לדבר עם נציג מטעמם והכירו את השוק הגדול הזה. איביי תשמח לספר לכם על האפשרויות הנפרשות בפניכם וכמה היא רוצה אתכם בתור מוכרים. שאלו אותה על ההטבות שניתנות למוכרים חדשים, על ההדרכה והתמיכה שהם יספקו לכם, על צעדים ראשונים וכדומה.

בתור סוחרים אתם תערכו לא מעט שיחות עם איביי, אל תהססו להתחיל את הראשונה שלכם ממש עכשיו.

5 – ואיך לא? קורס כמובן

למה שתחוו על בשרכם טעויות שכבר חווינו אנחנו? למה שתתחילו לצעוד בדרך, שאתם לא יודעים מה קורה בה בכלל? נכון, אין סיבה שתעשו זאת! קורסים הם אחד הכלים החשובים ביותר למוכרי איביי. יש בינינו מוכרים, שגם לאחר שנים של ניסיון, עדיין ממשיכים לקחת קורסים רק כדי להעשיר את הידע שלהם ולגלות דברים חדשים שלא ידעו.

תמיד טוב ללמוד מבעל ניסיון, וקורס שכזה עוזר לכם לעשות זאת בצורה מסודרת. קורסים נבנים בצורה כזו שתוכלו לעבור שלב שלב, וצעד צעד, על מנת להצליח ולהתפתח בתחום. אם תילמדו בקורס מסודר, סביר להניח שתגיעו להישגים מרשימים במהרה. אז למה לא בעצם? הרי הקורס הזה הוא בחינם – התחילו בו והתקדמו להצלחה.

אז למה אתם מחכים?

מה שמעתם בפייסבוק? מה סיפרו בגוגל? האם כבר רכשתם מוצר ראשון? איך זה היה?

אנחנו מחכים לשמוע 🙂 ספרו לנו בתגובות.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *