משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

קורס אי ביי – להיות מוכרים בלתי רגילים

כמו שאתם כבר וודאי יודעים, מרבית המוצרים באיביי, מתמודדים מול אלפי מוצרים שונים אחרים. כיצד אפשר להתבלט על פני יתר המוכרים? כיצד תדעו שהמוצר שלכם מתומחר נכון? התשובות במאמר זה.

 

מוכרי איביי רבים שואלים עצמם כיצד יוכלו לעשות עוד מכירה באיביי, עוד כסף באיביי ולהגדיל את היקף המסחר שלהם. התשובה לשאלה זו טמונה ביכולת להגיע לכמות הרבה ביותר של הלקוחות הפוטנציאלים,

בכדי להרחיב את קשת הפגיעה. המסחר באיביי הוא תחרותי ביותר ומעבר לחשיבות המכירה עצמה וההבנה כיצד להשתמש בפייפאל, רצוי להשתמש בטקטיקות הבאות בכדי להרוויח עוד כסף באיביי. אנו לומדים מגוון מקיף של אסטרטגיות וטקטיקות בקורס ebay והנה כמה מהטקטיקות שיעזרו לכם לעשות עוד כסף באיביי:

  • קטגוריה מתאימה – בידקו כי המוצר שלכם נמצא בקטגוריה המתאימה, שימו לב איפה מרבית המוכרים האחרים שמים את המוצר והתאימו עצמכם לשוק. ודאו כי אתם נמצאים, היכן שהקונים מחפשים.
  • כותרת – נושא הכותרת הוא נושא חשוב ביותר, שדנתי בו לא פעם במאמרי הקודמים. הדבר מסייע משמעותית לאנשים שהם לקוחותיכם לעתיד לבצע קניה באיביי. חלק מהנושאים שיש לקחת בחשבון בעת כתיבת הכותרת הם: שימוש במילות מפתח המתארות את המוצר, עד כמה שפחות להשתמש במונחים שאינם רלוונטים כמו – wow, look וכו'. הכלים בהם תוכלו להיעזר בכדי לכתוב את הכותרת המושלמת הם: ebay pulse, ebay lab, כלי מילות המפתח של גוגל ועוד. אלה הם רק חלק מהכלים אותם אנו מלמדים בקורס איביי למתחילים.
  • תיאור המוצר – הקפידו על תיאור מוצר מלא ומפורט עד כמה שניתן. כיתבו את כל מה שעולה בדעתכם אודות המוצר – כולל המצב שלו, אופן המשלוח, בן כמה המוצר, מהם צבעיו. ככל שתפרטו יותר כך תקלו על הקונים הן בהחלטה על קניה מכם והן בשביעות הרצון שלהם כאשר יקבלו את המוצר ויראו כי הוא תואם את ציפיותיהם. אל תשכחו לכתוב איזה אופן תשלום אתם מקבלים, מהם דרכי המשלוח בהם אתם משתמשים וכמה זמן צפוי לארוך המשלוח. כיתבו קצת עליכם וגירמו לקונים לרצות לקנות דווקא מכם. אם הדברים האלה מבלבלים אותכם, בקורס איביי אנו מסדרים אותם היטב.
  • תמונה – ודאו כי התמונות שלכם טובות ובולטות עד כמה שניתן. צרו יתרון על פני קונים אחרים בכך שהתמונות שלכם יהיו מעולות. וודאו כי התמונות מתאימות למראה המוצר במציאות, לא מעוותות אותו וגורמות לו להיראות אמיתי ומושך עד כמה שניתן. כיצד מצלמים בצורה נכונה? מהם הכלים לעריכת התמונה? אלה הם דברים נוספים אותם אנחנו מלמדים בקורס איביי.
  • תמחור המוצר – דרך טובה להכיר את השוק והמחירים של המוצרים אותם אתם מוכרים היא דרך החיפוש המתקדם. דרך חיפוש זה תוכלו למצוא מוצרים דומים שכבר נמכרו וכך תקבלו תמונה מדוייקת של טווחי המחירים שהמוצר נמכר בהם באיביי. ישנן תוכנות נוספות שיכולות לעזור לכם לעשות סטטיסטיקות ולקבל מידע נוסף כמו למשל terapeak או Hammertap. תוכנות אלה הן בתשלום אך מומלצות עבור סוחרים שרואים את עתידם באיביי.
  • משלוח – ודאו כי אתם מדייקים בחישוב עלויות המשלוח. תוכלו להשתמש במחשבון של דואר ישראל בכדי להבין טוב יותר את העלויות. בכל מקרה אני ממליצה להשתמש באריזות ממוחזרות, גם הקונים שלכם יעריכו זאת הרבה יותר וגם העלות שלכם תהיה הרבה יותר נמוכה. השתמשו כמה שאתם יכולים בשירות של דואר ישראל. השירות שלהם יעיל ונחשב לאחד הזולים בעולם. כמובן שאל תתפשרו  אל משלוח של מוצר ללא מספר מעקב.

לסיכום, בתור סוחרי איביי מתחילים, לימדו כמה שניתן אודות האתר והשתמשו בכל הכלים העומדים לרשותכם בכדי להיות יוצאי דופן, אנו בקורס איביי מלמדים אתכם להתבלט ולייצר יתרון בשוק הגדול בעולם.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *