משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

מכירה באיביי – ניהול מקצועי

איביי מעמידה לרשות המוכרים שורת כלי עזר שיכולים להועיל בניהול טוב ומאורגן של המכירות באיביי. הכלים הללו הינם פשוטים ויעזרו בניהול מסודר של כלל המכירות שלכם באיביי.

איביי מעמיד לרשותנו שורה של כלים חשובים וביניהם כלי הניהול My eBay.

כלי ניהול זה מאפשר לכם לסקור היטב את כל המוצרים אותם העליתם למכירה ונמצאים כעת באתר. יתאפשר לכם לבדוק את התקדמות המכירות שלכם,

אילו מהמכירות הינן פומביות ועל אילו מכירות כבר ניתנו הצעות.

זהו כמובן חלק זעיר ממה שנלמד בקורס איביי.

בנוסף, יתאפשר לכם לבדוק כמה זמן נותר לסיום המכירה. אם תלחצו על מכירות מסויימות, תוכלו להיכנס לתוכה ולבדוק אותה מעיני הקונה הפשוט באיביי,

כך תוכלו לבדוק שהכל מוצג כהלכה – החל מהכותרת ותיאור המוצר וכלה בתמונות. תוכלו ללמוד זאת לעומק בקורס ebay.

לא פעם קרה כי השרתים נפלו ותמונות של מוכרים מסויימים כבר לא הוצגו בדף המכירה. דבר כזה יכול לפגוע קשות בסיכויי המכירה באיביי ועל כן נרצה אחת לזמן מסויים לבחון את דף המכירה

כאשר אנו נכנסים למכירה מסויימת ובוחנים אותה, יתכן ונראה כי עדיין אין הצעות על המוצר.

הסטטיסטיקות של איביי מראות כי מרבית ההצעות על מוצרים ניתנות ברגעיה האחרונים של המכירה. במצב כזה, מומלץ לבדוק את מספר הצופים שהיו למכירה שלכם עד כה. גם את זה אנו לומדים הרבה יותר לעומק בקורס אי ביי.

אם המספר הוא גבוה סביר להניח כי המוצר שלכם יזכה בהצעות לפני סיומו.

אך עדיין רצוי לבחון כי דף המכירה הוא טוב מספיק ולא מבריח את הקונים. במידה ודף המכירה מצויין ומתוזמן לשעה טובה אתם יכולים להמתין בסבלנות לסיום המכירה.

במידה והדף שלכם לא זכה למספיק צפיות,

כדאי לבחון כי הוא ממוקם בקטגוריה המתאימה וכי הכותרת שלו מכילה מספיק מילות מפתח. יש לציין כי המכירה באיביי אינה תמיד פשוטה ולעיתים דורשת השקעה נוספת.

כלי הניהול עוד מאפשר לכם למצוא מוצרים שהסתיימו. בדף הזה תוכלו לבדוק מהם המוצרים שהסתיימו והאם הם נגמרו במכירה או לא. הפריטים יופיעו בדף זה בצורה מסודרת ויעניקו לכם אפשרות לקבל מידע יותר רחב אודות הפעילות שלכם באיביי.

אפשרויות נוספות שכלי הניהול מאפשר לנו הוא יצירת קשר עם הקונים דרך מערכת ההודעות, שמירה בתיקיות של המכירות באיביי וסיכום הפעילות שלנו.

אני ממליצה לעבוד עם תוכנה ניהול המכירה באיביי – סלינג מנג'ר פרו.

תוכנה זו עוזרת לכם להבין טוב יותר את פעילותכם באתר. לאלה מביניכם שכבר עובדים באתר באופן קבוע, מומלץ להשתמש בסלינג מנג'ר פרו בכדי לבצע פעילויות מסויימות באתר באופן אוטומטי, כמו למשל – השארת פידבקים, הודעות על תשלום וקשר עם הקונים.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *