משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

למכור באיביי – צעד חכם

 

בחירת הקטגוריה הנכונה באיביי היא אחת הבחירות החשובות ביותר. הקטגוריה הנכונה תמשוך קונים אל המוצר שלך ותבליט אותו באי ביי.

 

כאשר מעלים מוצר למסחר באיביי, אחד הדברים הראשונים שעליכם לציין לגבי המוצר שלכם הוא הקטגוריה שאליה הוא שייך. נכון שישנם גולשים ב e-bay שלא מגיעים אל המוצרים שלהם בעזרת קטגוריות אלא דרך מנועי החיפוש. אבל, בחירת קטגוריה הייתה ונשארה חשובה מאד. אם מדובר כאן בצרכן חכם הוא ימצא את הקטגוריה המדויקת שבה הוא חפץ , ויבצע סקר שוק על כל המוצרים בקטגוריה זו.

אם אתה מוכר באיביי מן הסתם וודאי תשאל את עצמך: איך להגדיל את רווחיות המכירה באיביי עבור העסק שלך? זאת אכן שאלה טובה מאד שעליה אנו עונים בפרוטרוט תוך כדי ההכשרה שלך בקורס אי ביי, והתשובה,לפעמים,נמצאת דווקא בפרטים הקטנים. בחירת קטגוריה נכונה עבור המוצר שלך תוכל להגדיל את הרווחים ולגרום לעוד ועוד מוצרים שיימכרו. הרעיון פשוט: ככל שתגיע לקהל לקוחות יותר גדול כך תמכור יותר באי ביי, ותגדיל בכך את נתח המסחר והקניה באי ביי שלך ואת הרווחים.

בחירת קטגוריה נכונה באיביי היא בעיקר עניין של ניסיון, מחקר והבנת השוק. חשוב להבין שקיימות באיביי אלי קטגוריות שונות בעלות מיליוני מוצרים. נסו לשוטט בe-bay ולהבין איך מסווגים מוכרים אחרים את המוצרים שלכם. חפשו באי ביי מוצרים אחרים דומים לשלכם שנמכרו היטב ולימדו מכך. נסום לרשום לעצמכם: מה שמו של המוצר? באיזה קטוגריה סיווגו אותו? ומהן מילות המפתח המתארות אותו? כך תוכלו להצליח לכתוב כותרת מנצחת באיביי. סיווג נכון וכותרת נכונה הם אלה שימשכו אליכם קונים רבים ובכך יגדילו את הרווחיות של עסק האי ביי שלכם.

כאשר החלטתם לעשות מחקר באיביי, נסט לבדוק איך סווגו מכירות שונות מוצלחות שהושלמו זה מכבר. הדרך לעשות זאת היא ביצוע סינון במנוע החיפוש. כל מוכר בעל חשבון בe-bay יכול לבצע את הפעולה היעילה והפשוטה הזאת.

ישנו סרגל כלים המיועד לעבודה מקצועית באיביי שכל מוכר מתחיל באיביי צריך ללמוד ולהכיר. שימוש במנועי החיפוש באי ביי על מנת לבצע מחקר או סקר שוק או כדי ללמוד כיצד נמכרים מוצרים באיביי, הוא צעד פשוט וקל שעל כל מוכר באיביי להכיר.

גולשים רבים באיביי נהנים לשוטט באתר ולהסתכל על מוצרים. לפעמים ישנם גולשים שנכנסים לe-bay שלא בשביל לקנות, אלא אך ורק כדי לראות מה חדש באתר ובאילו מחירים ניתן לקנות דברים שונים. גולשים מעין אלה יבחרו באופציית הקטגוריות באיביי וישוטטו להם בין המוצרים השונים ששייכים לאותה קטגוריה. אם תסווגו את המוצר שלכם בקטגוריה הנכונה כאשר אתם מעלים אותו למכירה באיביי, הרי שאותו גולש אקראי יבחין מן הסתם גם במוצר שלכם ויכול מאד להיות שיחליט לקנות אותו.

ישנם כמה כללים ראשוניים ביותר לעבודה ראשונה באי ביי, ואחד מהם הוא שעליך לנסות תמיד להגיע אל הצרכן. אם לא תצליחו להציג את מוצרכם בפני מספר לקוחות גדול מספיק כנראה שתישארו מאחור במירוץ ומוצריכם לא יימכרו כלל. חפשו בתור הקטגוריות עצמם אילו מן הקטגוריות בe-bay מתאימות בדיוק לתיאור המוצר שלכם. אם קונה באי ביי יחליט לקנות מוצר כל שהוא, הוא יחפש מוצרים רבים שעונים לקטגוריה שבה הוא חפץ, וכך הוא יגיע בין השאר גם אל המוצר שלכם.

אתר אי ביי הוא פלטפורמת מסחר אדירה שבה גולשים רבים. הנהלת איביי רואה לנגד עיניה קודם כל את טובת הצרכן, ומנסה לעזור לגולשים באי ביי למצוא את המוצר שבו הם רוצים במחיר הזול ביותר. שיטת המכירות הפומביות מאפשרת לגולשים באי ביי להשיג מוצרים מצויינים במחירים זולים מאד. מצד שני, הנהלת איביי מגינה על המוכרים והסוחרים באתר ומבינה כי הם צריכים להרוויח. הכלים הקיימים באתר איביי הם כלים מצוינים ועוזרים רבות גם לקונה וגם למוכר. למעשה אתר איביי מצליח לתווך בצורה טובה מאד בין המוכר לקונה ולהשיג עבור שניהם עיסקה מוצלחת.

אתר איביי הוא פלטפורמת מסחר ענקית שבה גולשים רבים. הנהלת אי ביי רואה לנגד עיניה במקום הראשונה בסדר העדיפויות את טובת הצרכן, ומנסה לעזור לגולשים באתר למצוא את המוצר שבו הם חושקים במחיר הזול והנוח ביותר. שיטת המכירות הפומביות מאפשרת לגולשים באיביי להשיג מוצרים טובים מאד במחים זולים ביותר. מצד שני, הנהלת איביי מגינה על הסוחרים והמוכרים באתר שעבודתם היא למכור באיביי, ומבינה שאף הם צריכים להרוויח. הכלים שקיימים באתר אי ביי הם כלים מצויינים שעוזרים רבות גם לקונה ואף למוכר. למעשה, אתר איביי מצליח לתווך בצורה מדהימה בין צרכי המוכר והקונה ולהשיג עבור שניהם את העסקה הכי משתלמת.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *