משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

למכור באיביי – עסק משתלם

 

בחירתה של הקטגוריה הנכונה באי ביי היא בחירה חשובה מאד. הקטגוריה הנכונה היא שתבין קונים למוצר שלך ותגרום לו להתבלט באיביי.

כאשר מעלים מוצר למכירה באתר איביי, אחד הדברים הראשונים שתתבקשו לציין בנוגע למוצר שלכם הוא הקטגוריה שאליה הוא שייך. זה נכון שישנם גולשים בe-bay שלא מגיעים למוצרים שלהם דרך הקטגוריות אלא דרך מנוע החיפוש. אף על פי כן בחירת קטגוריה נשארת חשובה מאד. אם מדובר בצרכן חכם הוא ימצא בעצמו את הקטגוריה המדויקת שבה הוא מעוניין ולאחר מכן יבצע סקר על כל המוצרים ששייכים לקטגוריה הנ"ל.

אם אתה נוהג למכור באיביי מן הסתם אתה ודאי שואל את עצמך: איך אוכל להגדיל את רווחיות העסק של באיביי? זאת אכן שאלה מצויינת, והתשובה, בד"כ, נמצאת בפרטים הקטנים. בחירתה של הקטגוריה הנכונה למוצר שלך יכולה להגדיל את רווחיך ולגרום למכירתם של עוד ועוד מוצרים. הרעיון פשוט מאד: ככל שתגיע ליותר לקוחות כך תגדיל את היקף המסחר באיביי, תקבל יותר פידבקים באיביי, ואף תגדיל את נתח המסחר שלך ואת רווחיך

בחירת קטגוריה נכונה באיביי היא עניין של מחקר, הבנת השוק וכמובן ניסיון. חשוב להבין שבאי ביי קיימות אלפים רבים קטגוריות בעלות מיליוני מוצרים. נסו לשוטט באתר על מנת להבין כיצד המוכרים האחרים מסווגים את מוצריכם. חפשו בe-bay מוצרים שיכולים להיות דומים לשלכם שנמכרים טוב וכך תלמדו. נסו לרשום לעצמכם: איך קוראים למוצר? באיזו קטגוריה או מסווג או מתוייג? מהן מילות המפתח המתארות אותו? בדרך זו תצליחו בכתיבת כותרת מנצחת באי ביי. סיווג נכון וכותרת טובה ימשכו אליכם הרבה קונים ויגדילו את הרווחים.

כאשר אתם חוקרים באיביי, נסו לבדוק איך סווגו מכירות מוצלחות שהושלמו כבר. הדרך הנכונה לעשות זאת היא ביצוע סינון במנוע החיפוש. כל מוכר בעל חשבון באיביי יכול לבצע את הפונקציה הפשוטה והיעילה הזאת. ישנו סרגל כלים לעבודה מקצועית וכל מוכר מתחיל צריך ללמוד כיצד להשתמש בו, רצוי כבר במהלך קורס אי ביי למתחילים. שימוש במנועי החיפוש של e-bay על מנת לבצע חקר שוק ועל מנת ללמוד כיצד מוצרים נמכרים באי ביי, הוא צעד פשוט וקל ואף מתבקש שכל מוכר  איביי חייב לדעת.

גולשים רבים מאד בe-bay נהנים לשוטט באתר להנאתם בלבד ולהסתכל במוצרים ללא קשר לקנייה. מידי פעם ישנם גולשים שנכנסים לאי ביי שלא כדי לקנות, אלא רק בשביל לראות מה חדש באתר ולהתעדכן במחירים השונים של המוצרים. גולשים מעין אלו יבחרו באופציית הקטגוריות באי ביי וישוטטו בין שלל המוצרים של אותה קטגוריה. אם תסווגו את מוצרכם בקטגוריה הנכונה כאשר תעלו אותו למכירה באי ביי, צעד זה יביא לידי כך שגולש אקראי יראה את המוצר שלכם ואולי יחליט לקנות אותו.

ישנם כמה כללים בסיסיים לעבודה נכונה באיביי (שאותם ניתן ללמוד בצורה הטובה ביותר בקורס איביי), ואחד מהם הוא שתמיד יש לנסות להגיע אל הצרכן. אם לא תצליחו לחשוף את המוצר שלכם בפני מספר גדול דיו של גולשים כנראה שתישארו מאחור והמוצרים שלכם "יישארו על המדף". חפשו בתוך הקטגוריות אילו מן הקטגוריות באיביי הכי מתאימות לתיאור של המוצר שלכם. אם קונה בe-bay יחליט לקנות מוצר כלשהו, הוא יחפש מוצרים רבים ככל האפשר שעונים לקטגוריה שבה הוא מעוניין, ובכך יגיע גם אל המוצר שלכם.

אי ביי הוא פלטפורמת מסחר אדירה שבה מספר עצום של גולשים. הנהלת e-bay רואה מול עיניה דבר ראשון את טובתו של הצרכן, ומנסה לעזור לגולשים באיביי למצוא את המוצר המבוקש במחיר הזול ביותר. שיטת המכירות הפומביות מאפשרת לגולשי אי ביי להשיג מוצרים מצוינים במחירים זולים במיוחד. מצד שני, הנהלת איביי מגינה על הסוחרים והמוכרים באתר ומבינה שגם הם צריכים להרוויח. הכלים שקיימים באתר כיום הם כלים מצוינים שעוזרים רבות הן לקונה והן למוכר. למעשנה אתר איביי מצליח לתווך בצורה מיטבית בין הקונה למוכר ולהשיג עבור שניהם את העסקה המשתלמת והמוצלחת ביותר.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *