משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

ניר בסל

קטגוריה:

"לפני שהתחלתי לסחור, הייתי שכיר, כמו הרוב, עם עבודה משעממת, לוקח את המשכורת שלי שלא הספיקה לכל מה שרציתי לעשות וזהו, ככה במשך שנים. הרגשתי שבאיזשהו שלב פשוט זה שם לי סטופ על החיים האישיים.

לפני איביי ניסיתי תקופה מסחר בניירות ערך, בחוזים עתידיים, אפילו לקחתי קורס בנושא במשך שנתיים, לא משהו שהצליח להפיק רווחים. אני חושב שבמשך שנתיים הרווחתי אולי 4,000 דולר במצטבר.

מהרגע ששמעתי על הנושא של מסחר באיביי לא עבר הרבה זמן. חודש וחצי, חודשיים וכבר העליתי את המוצרים הראשונים שלי.

הדברים הראשונים שמכרתי ככללם, אשתי גם התלהבה מהרעיון, עשתה לי קרטון של סדר בבית – טלפונים שלא השתמשתי בהם ואוזניות וכל מיני כבלים למחשבים. הארגז הראשון שאשתי לא האמינה שיימכר כל כך מהר, לקח חמישה ימים למכור אותו, ובמשך חצי שנה מכרתי את התכולה שנמצאה בבית שלי ומצאתי את עצמי עם 48,000 שקלים.

כשהתחלתי לסחור המטרות שלי היו צנועות, לא תכננתי לעזוב את העבודה באותו לשב. תכננתי להתייחס לזה כאל השלמת הכנסה.

הקשיים שהתגברתי עליהם בהתחלה היו, קודם כל, שינוי החשיבה, צריך לפתוח עסק, ועכשיו לחפש את הספקים, ואיך אני עובד? אני אאחסן את המוצרים? אני אעבוד דרופשיפינג שהספק ישלח אותם?

ברגע שכבשתי את המטרה הראשונה של 2,000- 3,000 שקלים, אז אמרתי בתמימות, טוב, נקדיש עוד רבע שעה ביום, ושזה יהיה 4,000- 5,000 שקלים. אחרי חודשיים, זה באמת היה 4,000- 5,000 שקלים, ואז החלטתי להציב מטרה ארוכת טווח. אני ואשתי היינו בדיוק לפני רכישת דירה, רציתי להרוויח 200,000 שקלים נוספים באותה שנה ו… זה עבד.

אני סוחר כבר שנתיים וחצי. בחודש האחרון מחזור המכירות שלי היה 62,000 דולר, באחוזים של משהו כמו 18% רווח, אז אנחנו מדברים על משהו שהוא נע בין 10,000 דולר רווח..

אם היית אומרת לי לפני שנתיים שאני ארוויח 10,000 דולרים מעבודה מול המחשב בבית, אני הייתי.. כנראה שהייתי צוחק עליך.

המסחר שלי היום הוא בהיקפים של מספר חשבונות, כשחלק מהחשבונות אני מנהל, ואת כל הנושא של הטיפול בלקוחות וניהול הזמנות זה או על ידי מערכות אוטומטיות או על ידי עובדות שאני מעסיק בפיליפינים.

אני יכול לומר שהיום בעצם אני נמצא במצב של עצמאות כלכלי וזאת הרגשה של אבן שיורדת מהכתפיים. זאת אומרת, הצורך לא לחשוב על כל הוצאה קטנה או לתכנן רכישות מסוימות או אפילו כנון של לקנות רכב שנה הבאה, וזה נותן אוויר לנשימה.

לפני כמה חודשים אשתי ילדה, ובמקום המירוץ הזה של מהר מהר לחזור לעבודה אחרי שלושה, ארבעה, חמישה חודשים, אז זה לא לחוץ עכשיו.

המטרות שלי נכון להיום הן תמיד בראייה שנתית, כשהמטרה שלי עד סוף השנה לסחור בהיקף של 1,500,000 דולר.

אני ממליץ בלי הפסקה למכור באיביי. זאת אומרת, אין בנאדם במעגל הקרוב, הבינוני אליי שלא יודע שזה תחום העיסוק שלי ושלא הייתי ממליץ לו להתחיל בזה, גם אם זה כמו שאני התחלתי בהתחלה, בנושא של תוספת של בונוס קטן למשכורת.

לדעתי, כל אחד יכול ללמוד כל דבר לבד בכל תחום, אבל בתחום הזה של המסחר באיביי עקומת הלמידה כשלוקחים קורס היא הרבה יותר חדה. זאת אומרת, יוצא לי לראות כל יום אנשים שמנסים לעשות את זה לבד, ומבזבזים חודשים על דברים שהקורס מסכם לך ומגיש לך בצורה מאוד מאוד מדויקת ועם נסיון, כבר אחרי חודשיים.

הטיפ הכי טוב שיש לי לסוחרים שמתחילים הוא לא להתאכזב כשלא שומעים את הצ'יצ'ינג. לוקח זמן עד שמשכללים את זה ועד שמפתחים את המוניטין באתר, וכשזה קורה- זה רץ!

עוד שנתיים מהיום אני רואה את עצמי עצמאי לחלוטין, זאת אומרת שכל מה שאני עושה הוא אך ורק נושא המסחר. זה בעצם יאפשר לי עוד זמן עם המשפחה, עוד חופשות משפחתיות, לראות את הילדות גדלות, וברמה המקצועית, אני כן הייתי רוצה לראות את עצמי עוד שנתיים במחזורים שלפחות יכפילו או ישלשו את המצב הקיים שלי היום."

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.