משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

למה כדאי לעבוד ולהעסיק מהבית?

קטגוריה: קורס איביי

מצד אחד, העבודה מהבית נראית כמו יעד שכולנו רוצים להשיג. במקום לנסוע כל בוקר למקום העבודה, אנחנו קמים, מכינים לעצמנו כוס קפה, ומתיישבים לעבוד בבית. חלום שמתגשם, לא?

אז לא בהכרח. לחלקנו העבודה מהבית פחות נוחה ויש שיעדיפו לעבוד במשרד, או אפילו ישמחו שישנו מנהל בזמן שהם עובדים, אחרת הם לא היו עובדים. זה לא פסול, אך בכל זאת, המאמר הזה הוא יותר בשבילכם – אלו שמפחדים לפטר את הבוס, וחוששים שאם יעבדו מהבית, פשוט יפסיקו לעבוד.

אבל לא רק בשבילכם, אלא גם בשביל אלו מאיתנו שכבר החליטו לפתוח עסק מהבית, של מסחר באינטרנט, וצריכים להשתכנע שאפשר להעסיק את העובדים שלנו, בעבודה מהבית.

אז בואו נעבור על כמה מהיתרונות הבולטים בעבודה מהבית.

שליטה על סביבת העבודה שלכם

סביבת משרד

כאשר אנחנו עובדים מהבית, אנחנו מחליטים איך תראה סביבת העבודה שלנו. אנחנו מחליטים אם נעבוד מהשולחן שבחדר, או מהספה שבסלון. אנחנו מחליטים מה ימוקם איפה, מה יהיה במקרר, ואולי אפילו יותר מכך – מי לוקח לנו אוכל מהמקרר.

כאשר אנחנו עובדים במשרד חיצוני אנחנו צריכים להתאים את עצמנו למקום. הכסא לא שלנו, ואולי לא נוח לנו. השולחן לא שלנו ולכן לא נוכל לעשות בו כרצוננו, וכדומה. זה נשמע כמו דבר פעוט, אבל זה חשוב. למה זה חשוב?

נוחות

אין מה לעשות, פשוט נוח יותר בבית. בבית, אנחנו, למעשה, מרגישים בבית. כאשר אנחנו עובדים בחוץ, אנחנו לומדים לאט לאט לא לאהוב את המקום בו אנחנו עובדים. אלא אם מנהל המקום עושה כל שביכולתו כדי להפוך אותו לנעים ומושך יותר כל פעם מחדש. בבית, אנחנו אלו שמחליטים על הנוחות ואנחנו אלו שגורמים למקום העבודה שלנו להרגיש יותר בנוח.

הנוחות שלכם כבר לא תלויה באנשים שסביבכם. החופש שלכם, לעבוד איך שתרצו, תלוי רק בכם. בא לכם בירה במקום קפה כדי להתרכז בעבודה? אף אחד לא יעקם את האף, זה המקום שלכם. רוצים להחליף את הכיסא עליו אתם יושבים? אין סיבה לחכות לאישורים או לבקש מהעובדים האחרים – קומו והחליפו אותו.

על אחת כמה וכמה כשהעבודה שלכם מהבית, היא על העסק שלכם. אז גם ההחלטות המתקבלות ברמה הניהולית הן באחריותכם ומהבית תוכלו להחליט אותן בצורה נוחה יותר. זהו יתרון בולט מאוד של המסחר באינטרנט. וכשתתחילו להעסיק עובדים בעצמכם, זכרו שזהו גם אחד היתרונות הבולטים למי שמעסיק עובדים מהבית. למה?

כי אתם כבר לא צריכים לדאוג למקום העבודה שלהם – אין לכם את הצורך להפוך את המשרד למקום אליו יאהבו העובדים להגיע, ובכך אתם חוסכים לא מעט זמן מחשבה וגם לא מעט כסף. העובדים אחראים על המשרד שלהם, והם אלו שאחראיים גם להרגיש בנוח במקום העבודה.

חיסכון

היתרון הזה ברור מהבחינה הכלכלית, אבל ידעתם שיש גם לא מעט חיסכון סביבתי בעבודה מהבית? בכל בוקר שאתם קמים ונוסעים לעבודה, אתם משלמים על דלק, או משלמים על תחבורה ציבורית. אמנם בעבודה מהבית לא תקבלו תשלום על נסיעות, אבל גם לא תשלמו על הנסיעות שעולות לרוב יותר ממה שאנחנו מקבלים עליהן.

קופות חזיר

מהו החיסכון הסביבתי? ידעתם שכ-32,000 טון של פחמן דו חמצני, הגז אותו אנחנו ורכבנו פולטים, נמנעה פליטתם לאטמוספירה מאז שאנשים החלו לעבוד מהבית ונמנעו מנסיעה לעבודה? אם לומר את האמת, גם אנחנו לא מבינים את גודל המספר, כי איננו כימאים, אבל ברור לנו שיש פה השפעה על הסביבה, ונקי יותר לעבוד מהבית.

ולכם המעסיקים? מעבר לכך שגם אתם רוצים לשמור על הסביבה? אתם כבר לא צריכים לשלם נסיעות. אתם גם לא צריכים לדאוג מהפקקים שגורמים לעובדים שלכם לאחר, כי בין המיטה לחדר העבודה יהיו רק אולי הילדים שממהרים לבית הספר. אלו עוד עלויות שנחסכות מאיתנו כבעלי עסקים.

יתרון האחרון – שחרור הלחץ

כאשר אנחנו עובדים מהבית, אנחנו נמדדים על פי תפוקה ולא על פי שעות נוכחות במשרד. ההבדל הוא, שאת התפוקה שלנו אנחנו יכולים לייצר גם בשעות שאינן סבירות, אך יותר נוחות לנו. ואם אנחנו יודעים שמחר יש לנו אירוע גדול, נוכל כבר היום לייצר את התפוקה הזאת על מנת ליצור לעצמנו יום חופש מחר.

הרי כשהילדים הולכים לישון זו כבר אינה שעה סבירה לשבת במשרד, אך היא סבירה לעבודה מהבית. מוקדם בבוקר, לפני שהילדים קמים, המשרד עוד נעול, אבל את המחשב בבית אפשר לפתוח. וכשהילדים ערים? זה הזמן שלכם להיות איתם, ולא במשרד.

כך בעצם משתחרר הלחץ מהסביבה. בן או בת הזוג שבבית כבר לא עצובים שהם לא רואים אתכם, אתם יכולים לתכנן להגיע לכל האירועים שצריך, וכדומה. אין לכם לחץ להופיע במשרד, וכך בעצם תוכלו לעבוד מתי ואיך שתבחרו, בתנאי שתציגו את ההישגים שנדרשתם אליהם.

והיופי היותר משמעותי הוא שאת ההישגים הללו אתם קובעים. כך תוכלו לדרוש מעצמכם הרבה, ולא תכעסו על הבוס שדורש מכם יותר מידי – כי אתם יודעים כמה המשימות הללו חשובות וכמה חשוב שתעמדו בכולן. הכינו לכם רשימת משימות לכל יום עבודה ושבו לעבוד כשנוח לכם. כדי להגדיל רווחים, הקפידו שהמשימות כולן מבוצעות – ואם אי אפשר מחר, אז היום.

רק עוד נקודה למעסיקים

באמצעות מדדי התפוקה, תעסיקו עובדים מהבית. כל עובד שנמצא בבית צריך לעמוד ברשימת משימות מסוימת בכל שבוע או יום. חשבו רגע מהן המשימות, כמה הייתם מוכנים לשלם עליהם, והציעו זאת לעובדים שלכם. ככול שתשתכללו תוכלו לדרוש יותר מהעובדים שלכם ותראו גם איך התפוקה עולה.

כשהעובד נמצא בבית, התפוקה שלו תעלה. למה? כי לא תמיד נוח לו לעבוד בדיוק בין 9:00 ל-17:00 ולפעמים הוא דווקא מרוכז יותר בשעות אחרות. כמו כן, לפעמים הוא צריך הפסקות ארוכות יותר, מה שלא מתאפשר במשרד. ואולי יותר מאלו, אם יש מחר יום הולדת לילד בגן, הוא לא צריך לפספס יום עבודה בשביל זה, הוא פשוט יכול להתחיל לעבוד אחרי או להספיק את משימותיו כבר היום.

צמיחה עסקית, גרף עולה, הכנסה גדלה

צמיחה עסקית, גרף עולה, הכנסה גדלה

כל עוד העובדים עומדים במשימות הנדרשות, ואתם מרגישים שאתם משלמים על ביצוע העבודות הללו מחיר משתלם, אין סיבה שלא יעבדו מהבית. ואם הם לא עומדים במשימותיהם, אולי הגיע הזמן לחפש עובד חדש.

אז מה אתם אומרים? מאיפה תעבדו?

אתם מעדיפים להמשיך ולעבוד מהמשרד? או אולי הבנתם שעדיף מהבית? ומה עם המעסיקים – איפה הייתם רוצים לראות את העובדים שלכם?

אתם כבר עובדים מהבית? ספרו לנו, מה אתם עושים כדי לייעל את העבודה מהבית?

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *