משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

איך לדעת באיזה קורס איביי לבחור

קטגוריה: קורס איביי

חיפוש מהיר באינטרנט מעלה מספר גדל והולך של גופים, לרוב קטנים ובהם אדם אחד או שניים, שמלמדים קורסי איביי בצורות שונות.
עבורך, הניגש לתחום מורכב זה עם תשוקה להצלחה, מצב זה הוא מעולה, מכיוון שיש לך אפשרויות בחירה.

עם זאת, בגלל התרבות העוסקים בתחום, החיפוש באינטרנט יוביל אותך כנראה למצוא פרטי מידע רבים,
חלקם אפילו סותרים אלה את אלה.

כדי לחסוך את זמנך היקר הכנו עבורך11 נקודות עיקריות שיעזרו לך לבחור בין נותני השירות השונים:
 

 1. מחויבות להורדת הסיכון הנלקח על ידי הלקוח – מתן אחריות מלאה
  העסק המלמד אותך צריך להתחייב בפניך, וכמובן לקיים, מצב בו הסיכון הנלקח על ידך בכניסה לקורס הוא אפס, ועליו להעביר את הסיכון אליו.
  איך מבטיחים זאת?
  באמצעות מתן אחריות מלאה, בעל פה ובכתב, ולפיה במשך פרק זמן מסוים, באפשרותך לבדוק את הקורס או ההכשרה, ובמידה ושביעות הרצון שלך אינה מלאה, כל כספך מוחזר לך.
  אם לא מוצעת לך אחריות שכזו, צריכה להיות לכך סיבה טובה מאוד.
 2. פיקוח ציבורי על העסק שנותן את הקורס/הכשרה
  עוד אלמנט שיכול להבטיח את בטחונך הוא פיקוח על בית העסק, מטעם גוף חיצוני המוסמך לבדוק אותו בהתאם לכללי ההגינות, האמינות והשקיפות הגבוהים ביותר, וכי בהתאם לכך העסק מתחייב לתקן ליקויים שיימצאו בהתנהלותו וליישב מחלוקות עובדתיות עם לקוחותיו.תו אמון הציבור , מטעם ארגון אמון הציבור, מהווה את תו תקן המקיף ביותר לפיקוח מהבחינות שנסקרו.

   

 3. הצלחות מוכחות ומתועדות לאורך שנים, של תלמידים
  כדי לוודא עקביות של רמת ההכשרה הניתנת על ידי הגוף אותו אתם בוחנים, יש לוודא שישנן הרבה מאוד הצלחות מתועדות של תלמידים, עשרות מהם לכל הפחות. כמו כן יש לראות שהן מצולמות בעקביות ולאורך שנים.
  אפשר להרחיב ולבדוק האם בין ההצלחות ישנם אנשים הנמצאים פחות או יותר בגילך ובעיסוקך, כאלה שאפשר לומר שאם הם הצליחו, גם לך יש סיכוי טוב. דוגמה טובה לדף המציג הצלחות תלמידים.
 4. גודל הצוות
  אחד האתגרים המשמעותיים הניצבים בפני עסקים קטנים, שבתחום זה הינם בני 1-5 עובדים, הוא שאדם אחד חייב לעשות הרבה משימות וכתוצאה מכך פשוט אין לו זמן. לך חשוב מאוד שהאדם שמדריך אותך יהיה פנוי להדרכה בלבד, כאשר מיטב זמנו ומרצו מוקדשים לך.
  כאן ניתן לראות את הצוות של גלזר הדרכה,שכרגע מונה 24 עובדים, מהם 10 מנטורים בשכר, שזמנם מוקדש לך.
 5. מהות הצוות
  מי אמור לתת לך את התמיכה במהלך הלימודים? האם אלה הם אנשים שמקבלים שכר חודשי באופן קבוע עבור עבודה זו, ולכן מחויבים להקדיש לך את זמנם? או שהם למשל תלמידים ותיקים, שעושים זאת בזמנם הפנוי, צעד שלעתים נועד לחסוך בעלויות של העסק בו תבחרו, ואינו בהכרח פועל לטובתך?רצוי לבדוק זאת בשיחתך עם העסק

   

 6. הצלחות של המנטורים
  גם אם זה נשמע מובן מאליו, המדריכים שלך חייבים להיות סוחרים בעצמם שמרוויחים כל חודש סכומים גבוהים באיביי ובאמזון, בהתאמה לתחום אותו הם מדריכים. כל המדריכים בגלזר הינם סוחרים פעילים שמכניסים כל חודש סכומים יפים.
  במקרה הזה ידע תיאורטי אינו מספיק, ונסיון קצר של מספר חודשים גם הוא לא מכשיר אדם להדריך אותך.
 7. עדכון והתחדשות המידע הניתן
  כדי לוודא שתמיד תקבלו את החומר העדכני ביותר, אפשר לעשות בדיקה פשוטה ולראות האם הארגון שאליו אתם פונים מיצר ומשתף מידע, וזאת בלי שתצטרכו להיכנס לקורס כדי לבדוק זאת.במקרה שלנו תוכלו לבדוק
  את המאמרים שנכתבים באתר מדי שבוע, ובהם חומר איכותי על המסחר (ניתן להרשם באתר)
  2. את ערוץ היוטיוב שלנו – "יעל גלזר"
  3. את דף הפייסבוק העסקי שלנו – "יעל גלזר"

   

 8. ותק ואינטנסיביות בתחום
  הותק הוא אלמנט חשוב, אך חשובה ממנו האינטנסיביות של ההכשרות. יש לשים לב שהעסק מתחיל הכשרות וקורסים לעתים קרובות, דבר המאפשר לך גמישות רבה בקביעת מועד הלימודים שלך. אפשר גם לבדוק כמה אנשים כבר למדו באותו עסק, גם זוהי אינדיקציה ליכולתו ללמד ולהכשיר בהצלחה.לידע כללי, 'גלזר הדרכה' החלה לפעול בשנת 2009, תוך כשנה הפכה למובילת התחום ועד כה עשו אצלה קורסים מעל 80,000 ישראלים.
 9. ידע מעמיק בשיפור יכולות מנטליות
  הפסיכולוגיה של ההצלחה היא מדע בפני עצמו, וכדי להוביל אנשים להצלחה יש צורך בידע מעמיק.
  תוכלו לבדוק מה מציעים גופים שונים בתוך תכני הידע שלהם, מהו הרקע שלהם בהדרכה, בפסיכולוגיה, ומה הם באמת מוכנים להשקיע כדי שתתפתחו מנטלית.מאז שנת 2006 יעל גלזר לומדת את ההתנהגות האנושית אצל אחד המאמנים המובילים באירופה – מר פטריציו פאולטי. זהו לימוד מעמיק של נפש האדם, שמחפש ללא הרף את האפשרויות של האדם לגדול ולהתפתח. יישום הידע הזה הניתן כחלק מהידע המקצועי גורם לשיפור מתמיד ביכולות המתאמנים של גלזר.
 10. מחויבות חברתית
  לא חובה, אבל נעים לדעת שלמי שמדריך אותך יש פינה חמה בלב לאנשים שצריכים עזרה.
  כחלק מהפעילות בגלזר אנו תומכים בפעילות של פרויקט נערי האור, מיזם חברתי-חינוכי-עסקי של עמותת פטריציו פאולטי להתפתחות ולתקשורת בישראל. המיזם פועל באשקלון וונועד לאפשר לבני הנוער לרכוש כלים ומיומנויות לחיים באמצעות השתלבות בתכנית יחודית של יזמות עסקית לנוער ועבודה במפעל הנרות של נערי האור.
 11. העסק בתקשורת
  הנוכחות של העסק בתקשורת מעידה על נפח הפעילות, וזאת בלי לדבר על רכישת מאמרים פרסומיים בעיתונים, שרובם מאפשרים זאת. בעמוד זה תוכלו לראות כתבות בערוצי הטלויזיה המובילים.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *