משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

3 חוקים שיהפכו משלוחים לפידבקים חיוביים

קטגוריה: קורס איביי

חלק מתאריך המכירה שלנו באיביי הוא משלוח המוצר. מצד אחד זה נשמע פשוט, כי זה בסך הכול ללכת לדואר ולשלוח, אך מצד שני זוהי סינית מוחלטת – כי מי מאיתנו שלח לאחרונה דבר דואר?

אז זהו, שמוכרים באיביי עושים זאת רבות, אך חשוב גם לדעת לעשות זאת נכון. מי שיודע לשלוח את מוצריו כראוי, מראה לאיביי שאפשר לסמוך עליו וגם מראה ללקוחותיו שהם בחרו במוכר הגון שכדאי להשאיר לו פידבק חיובי.

איך אפשר להראות את כל אלו אך ורק במשלוח החבילה בדואר? ובכן, אפשר ואולי אפילו חובה לעשות זאת. ולגבי השאלה "איך?", התשובה לפניכם:

חוק מספר 1 – תמיד עם מספר מעקב

הקפידו תמיד שהמוצרים שלכם נשלחים עם מספר מעקב שניתן לעקוב אחריו באמצעות האינטרנט. למספר המעקב יתרונות רבים שיקלו עליכם את תהליך המכירה באיביי ואף את שירות הלקוחות.

היתרון הראשון הוא שיש לכם כלי להוכיח שמוצר הגיע או לא הגיע אל יעדו. כאשר לקוח מתלונן שלא קיבל את המוצר, תוכלו להראות הן לאיביי והן לפייפל שעל פי מספר המעקב הוא הגיע והלקוח פשוט צריך ליצור קשר עם חברת השילוח.

היתרון השני הוא שכך אתם מוכיחים לאיביי שאתם מוכרים רציניים, ושכדאי לדרג אתכם גבוה. איביי רואה במספרי המעקב הכרח על מנת לתת למוכרים בה את הדירוג Top Rated Seller. מי ששולח ללא מספרי מעקב, יכול לשכוח מן האפשרויות הרבות שאפשר לקבל בדירוג הגבוה הזה.

היתרון השלישי הוא שהלקוח מרגיש שקט יותר. כאשר יש לכם מספר מעקב, והעליתם אותו לאיביי, יש ללקוח אפשרות לעקוב אחרי החבילה שלו ולדעת איפה היא נמצאת בכל שלב. כך הלקוח לא צריך ליצור עמכם קשר כל יומיים על מנת לוודא שהמוצר בדרך, וגם אין סיבה שיתלונן לפני המועד בו צריך המוצר להגיע.

חוק מספר 2 – הקפידו על אריזה איכותית

כולנו יודעים אלו טלטלות עוברות החבילות שלנו בדואר. לפעמים הן נזרקות ממקום למקום, כאילו שאין בהן כלום, ולפעמים הן פשוט נופלות ונחבטות בכל מיני מקומות.

אין לנו אפשרות לשלוט על שירותי הדואר, ולוודא שהחבילה שלנו מגיעה ליעדה כפי שיצאה לדרכה, אך יש לנו אפשרות לארוז אותה טוב, חזק ומרופד, על מנת שהמוצר יגיע אל הלקוח כפי שציפה לקבל אותו.

בנוסף, אם הלקוח יראה שהמוצר הגיע אליו ארוז כראוי, הוא יידע שהמוכר השקיע בו וישמח לקנות אצלכם שוב. בנוסף לכך, אם תזכירו לו, ישנו סיכוי רב שיסכים להשאיר פידבק חיובי ולעודד קונים אחרים לקנות מן המוכר המצוין הזה.

חוק מספר 3 – צרפו לכל חבילה הפתעה

תארו לכם לרגע שהזמנתם עכשיו תיק אילוף לכלבים. כזה מן תיק צד קטן שמחברים לחגורה ואליו מכניסים חטיפים. הוא היה זול, והמוכר נראה טוב, כך שעכשיו אתם רק מחכים שיגיע.

איזה כיף זה יהיה לגלות אם בתיק הקטן הזה כבר מחכה חטיף לכלב? הרי לא הזמנתם חטיפים, וגם ידעתם שחטיפים צריך לקנות בנפרד, אבל הנה הגיע המוכר היקר והפתיע אתכם – העיקר שתהיו שבעי רצון מן הקנייה. מה אתם אומרים? לא תשבו רגע להשאיר לו את הפידבק הכי מחמיא שתוכלו?

כך גם הלקוחות שלכם. אם יחכו להם בחבילות שלהם הפתעות קטנות, או אולי פלייר עם אפשרות לאחריות, הם ישמחו לראות שעומד מאחורי המוצר מוכר אמין, ושיש על מי לסמוך באיביי.

כשהלקוחות מרגישים שיש על מי לסמוך, גם איביי מרגישים כך, ואתם, באמצעות החבילות, סוללים לעצמכם את הדרך מעלה מעלה.

ועכשיו הגיע תורכם. ספרו לנו – איך אתם שולחים חבילות? מחכים לשמוע מכם בתגובות.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *