משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

מתחילים למכור? מה זה SellerHub ואיך תשמשו בזה

קטגוריה: קורס איביי

כאשר מתחילים למכור באיביי, עולה לנו האפשרות להחליף את תצוגת המוכר אותה אנחנו רואים.

זאת אומרת, שבמקום התצוגה הרגילה, בה לא כל כך ברור מה מכרנו, מתי ולמי, תצוגה בה קשה לנו לעקוב אחר המכירות שלנו, נוכל לעבור לתצוגה מתקדמת יותר שמספקת לנו סטטיסטיקות, דו"חות, וכדומה.

התצוגה הזו, נקראה בעבר SellerManager, שודרגה בחודשים האחרונים על ידי איביי, ושוחררה מחדש תחת השם SellerHub. מה זה SellerHub? איך משתמשים בזה? ולמה זה טוב? את כל זאת נכסה במאמר הקרוב.

כדי להתחיל, העלו מוצר ראשון למכירה

על מנת שהחשבון שלכם יחשב לחשבון מוכר, עליכם להעלות מוצר למכירה. עד העלאת מוצר שכזה, איביי יראו בכם קונים בלבד, ולא יציעו לכם לשדרג את התצוגה לתצוגת מוכר כמו SellerHub.

לכן, כנסו אל חשבונכם, והעלו מוצר למכירה. לא חשוב איזה מוצר זה, וגם לא חשוב באיזו שיטה השתמשתם.

העלאת המוצר למכירה, מבחינת איביי, היא כמו הצהרה – אני פה כדי למכור. אם אתם באיביי כדי למכור, אז קדימה, הצהירו זאת.

אז מה SellerHub כוללת?

התצוגה החדשה מחליפה, או למעשה מאחדת, את ה – SellerManager שקדם לה, יחד עם הגרסה המשופרת SellerManger Pro. היא מרכזת בתוכה דוחות על מכירות, את עלויות המכירה שלנו, את הרמה והדירוג שלנו כמוכרים וכדומה. מה בדיוק תוכלו לראות שם?

  • למעלה, מעל הפירוט אותו SellerHub מספקת, תוכלו למצוא את התפריט שיכוון אתכם לכל האופציות שבתוכנה. בשורה של התפריט תוכלו לבחור להסתכל על כל החשבון ממבט על, להסתכל על המכירות שלכם, על המוצרים המוצעים למכירה, על אפשרויות השיווק והעדפות החשבון. כל שתצטרכו לעשות זה ללחוץ על הכפתורים הללו. אפשרות נוספת היא אפשרות הצמיחה אותה איביי מציאה אך היא עדיין בגרסה מוקדמת מכדי לפרט עליה.
  • שני הריבועים העליונים יראו לכם מידע חשוב. משמאל, רשימת משימות – אם יש הודעות שלא עניתם עליהם, מוצרים שלא שלחתם, וכדומה. מימין, סטטיסטיקה – כמה מכרתם החודש, איך זה בהשוואה לחודשים הקודמים, לשבועות הקודמים וכדומה. במלבן הזה, עם הסטטיסטיקה, תוכלו לראות בקלות את המחזור החודשי שלכם.
  • מתחת לשני אלו, נמצא שלושה ריבועים עם דיווחים וסטטיסטיקות נוספות. השמאלי שביניהם הוא על המכירות שלנו (איביי קוראים להם Orders – הזמנות). כמה מכרנו, כמה מחכים למשלוח, כמה בוטלו, וכדומה. האמצעי שביניהם הוא על המוצרים שהעלתם – כמה באוויר? כמה ירדו בלי להימכר? על כמה נשאלו שאלות וכדומה. הימני נותן לכם סטטיסטיקה על הדרכים בהם הגיעו אליכם לקוחות – אם בזכותכם, אם באמצעות פרסום ממומן וכדומה. כאשר יש עליה יופיעו העמודות בירוק, וירידה תופיע באדום.
  • בנוסף לכל אלו תוכלו גם למצוא דיווח – כמה מוצרים עוד תוכלו להעלות, ובאיזה סכום (בהתאם להגבלות), מהי דרגת המוכר שלכם בכל מחוז של איביי, כמה פידבקים קיבלתם, כמה מהם בזמן האחרון, ועוד.

למה זה חשוב?

באמצעות SellerHub, תוכלו לשמור על עירנות, לדעת מה מצבכם בכל רגע, ולדעת מתי לפעול כדי לעצור ירידה במכירות. כמו כן, יהיה לכם קל יותר להבין את ההוצאות שלכם ואת הרווחיות שלכם.

SellerHub תאפשר לכם גם גישה קלה לכל מה שתבחרו בחשבון שלכם, אם לדיווחים על קונים, או הרשימה באמצעותה תוכלו למנוע מקונה מסוים לקנות מכם, כלים למכירה, כמו פייפל וכדומה – בשביל להשתמש בכלים האלו בעבר היה ממש צריך לקבל הדרכה כדי למצוא אותם, ואילו היום הם בהישג יד.

אז למה אתם מחכים?

התחילו למכור, ומהרו לעדכן גם את החשבון שלכם ב – SellerHub.

התחלתם? מצוין – ספרו לנו איך היה 🙂

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *