משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

בסיסי אבל קריטי – קורס איביי

 

קורס איביי מאפשר לך לעשות יותר כסף בפחות זמן ואף למעלה מזה, הוא מאפשר לך ללמוד איך להפוך את ההכנסה שלך שתהיה קבועה ואוטומטית. אחד הדברים שאני מאמין בהם הוא ביצוע אוטומציה בפעולות אשר מצריכות ביצוע חוזר. באופן כללי, אני מנסה כל הזמן למצוא עוד ועוד דרכים חדשות על מנת להפחית את העמלות. אם אתה מעלה למכירה באי ביי למעלה מעשר מכירות בשבוע, כדאי לך לחפש שירות ניהול מכירות. בשנים האחרונות יצא לי להשתמש בעיקר בשירות הניהול של Vendio, הייתי מרוצה מהם בעבר אך בימים אלה אני חושב שהשירותים שהם מציעים הם מעט יותר מידי עבורי. אני מעלה בסביבות ה80 מכירות כל שבוע, ורק לאחרונה גיליתי את האתר inkfrog.com

ככל שלמדתי יותר על האתר והשירות שהוא מציע, וככל שדיברתי עם עוד ועוד מוכרים שמשתמשים  בשירות האתר, כך גברה ההתרשמות שלי. תמורת קצת פחות מ10 דולר לחודש אתה זוכה לשירות נהדר וזה הרבה יותר זול מאשר חברות כמו Vendio ועוד.

בדרך כלל אני משתמש בארבע תמונות על כל מכירה, אי ביי מעניקה לך את התמונה הראשונה חינם אין כסף, אך לאחר מכן הם לוקחים 15 סנט לכל תמונה. מה שיוצא מכך הוא שבמידה ואני משלם עוד 45 סנט על התמונות הנוספות, אזי שעל 80 מכירות שבועיות שלי, אשלם 144 דולר בחודש. לאחר מכן ישנה את עמלת תזמון המכירה, איביי גובה ממך 10 סנט על תזמון המכירה. למעט מקרים שבהם אתה נמצא מול מחשב בזמן אופטימלי, סביר להניח שאף אתה תהיה מעוניין בשירות זה. משום כך קיימת הפונקציה של עיצוב דף המכירה, במידה ואתה רוצה שהמכירה שלך תיראה מקצועית יותר, ואף היא עולה לך 10 סנט לכל מכירה.

בחישוב שלל כללי העמלות, יוצא שאני צריך לשלם 208 דולר בחודש עבור עמלות בלבד. בשביל הקצת פחות מ10 דולר שInkfrog דורשים, הם שומרים את התמונות שלי, מאפשרים לי בחירה רבה של טמפלטים, ונותנים לי את האפשרות לתזמן את המכירה שלי, וכאמור, זאת רק ההתחלה. בנוסף אני זוכה לשירות חינם של שליטה על המלאי שלי, אז עצה שלי, בדקו את האפשרות של שימוש בInkfrog.

תוכנה פופולארית אחרת היא אוקטיבה. הדבר הטוב ביותר בה הוא שהיא תוכנה חינמית, ואתה זוכה להרבה משירותים הנדרשים עבורך כדי לקדם בצורה צולבת ומיטבית את המכירה בeBay שלך. אם אתה חדש במסחר באיביי, ואתה לא בעל מכירות רבות, בלשון המעטה, המלצתי החמה היא להתחיל עם אוקטיבה, כך שנפח המכירות שלך יעלה ויגדל ומשם תתחיל להעלות הרבה מכירות, ואז ייתכן ותרצה לעבור לInkfrog מכיוון שהם מציעים שירותים מתוחכמים הרבה יותר.

 

נקודה נוספת שאני מעוניין לשים עליה את האצבע היא עניין הזמן. הזמן הוא גורם חשוב ביותר כשמדברים על איביי. לא משנה אם עוסק בe-bay במשרה מלאה או בין אם בתור תחביב משני בלבד, כל דקה שביכולתך לחסוך, תוכל להעניק לך בעקיפין כסף. זמן שנחסך על פעולות שחוזרות על עצמם מאפשר לך להשקיע את זמנך בפעולות שיניבו לך את הכסף ויעלו את ערכו של העסק שלך.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *