משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

קניה באיביי, לא מה שחשבת

 

לעיתים קרובות נוכל למצוא מציאות מעולות באיביי, בעיקר בקטגוריה של מכירות פומביות שיש להן הצעות מועטות ביחס לכמות ההצעות שאמורה היתה להיות להן. הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים עיקריים:

שעת מכירה שגויה –

 

אם יוצא לך לעלות על מוצר ששעת סיום המכירה שלו תוזמנה בצורה גרועה, הייתי מציעה לך לשקול לתת עליו הצעה או לחילופין להשתמש בפונקציית השמירה (watch) על מנת שתוכל לעקוב אחר התקדמות המכירה וכך לבצע את הקניה באיביי בזול

 

מתי תזמון נחשב לשגוי או גרוע? כפי שאנו מלמדים בקורס איביי

  1. מוצרים המיועדים לחג מסויים (קישוטי כריסטמס) או לעונה מסויימת (מעילי פרווה) ושמוצעים למכירה אחרי החג או העונה.
  2. כאשר זמן סיום המכירה מתרחש בשעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות בזירת המסחר העיקרית (ארה"ב)
  3. כאשר סיום המכירה נופל על שעות שבהן תשומת הלב של הקונים מופנית למקומות אחרים ולא לאיביי, למשל באמצע חג גדול או בשעת שידור משחק הסופרבול.

זמנים אלה הם הזמנים המושלמים עבור הקונים לבצע קניה באיביי.

ניתן לסכם ולומר שכל פעם שמסתיימת מכירה ואף אחד לא נמצא שם כדי לתת הצעות, מוצר זה נחשב למציאה. קחו בחשבון את העובדה שאתם כן תצטרכו להיות שם או לפחות לתת מראש הצעה מתאימה.

מוצרים שאינם בקטגוריה מתאימה

 

אחת מהדרכים היותר טובות למצוא מציאות אמיתיות באיביי ואפילו לעשות על הדרך קצת כסף, היא ע"י חיפוש ומציאת מוצרים שמוכריהם שמו אותם בקטגוריה לא נכונה. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות, אך בסופו של דבר מדובר במוכרים המנסים להיפטר מהמוצר כשאין להם ידע אמיתי לגבי הערך שלו או שאין להם ידע מספק לגבי השימושים והאפשרויות של המוצר שהם מציעים למכירה (אפשר להסיק מזה שהם לא עשו קורס אי ביי):

  1. כל תחום הציוד האלקטרוני, גאדג'טים, מחשבים, חלקי חילוף למחשבים וכו', שנמכרים ע"י אנשים חסרי ידע ממשי בתחום.
  2. ענתיקות, שטרות ישנים, מטבעות עתיקות, חפצי אומנות ישנים הנמכרים ע"י בעליהם ולא ע"י אספנים. לאדם הרגיל לא תמיד יהיה הידע לגבי הערך של פריט שכזה.
  3. חתימות של מפורסמים, ממוביליה של ספורטאים, חפצים של סלבריטאים. בכל התחומים הללו יש פריטים ששוויים גבוה מאוד ולא תמיד המוכרים מודעים לערך המוצר שלהם.

הדוגמאות שנתתי הן רק חלק מהאוצר הבלום המסתתר תחת הכותרת "קטגוריות שגויות", המאמץ העיקרי שצריך לעשות הוא כמובן לצאת ולחפש את הטעויות או הפספוסים הללו, כדי שהקניה באיביי תהפוך משתלמת. רצוי לקרוא על קורס איביי כדי להבין זאת לעומק.
הנה מספר טיפים שיעזרו לכם בחיפוש אחר המציאות:

א.           לך אחר מילים נרדפות. לעיתים יקרה שהמוכר ישתמש דווקא במילה הפחות פופולארית ע"מ לתאר את המוצר שלו.

ב.           חפש טעויות באיות. הרבה מוכרים שאינם שולטים לגמרי בשפה האנגלית, מעלים את המוצר שלהם עם טעויות באיות וכך הם גורמים למעשה למוצר להיות בלתי-נראה לקונים. חפש בעיקר טעויות בין אותיות הנשמעות דומה.

ג.              סגל לך חשיבה של מוכר לא מנוסה. אם אתה מחפש מוצר מסוים נסה לדמיין איך מוכר לא מקצועי וחסר ידע לגבי אותו מוצר היה מתאר אותו, חשוב באיזה עוד קטגוריה ניתן יהיה לשים את המוצר, מעבר לקטגוריה המתבקשת. לך אחר הטעויות המתבקשות שמוכר כזה עלול לעשות בתום לב.

שימושים אחרים. נסה לדמיין איזה שימושים נוספים יש למוצר שאתה מחפש, אולי שימושים צדדיים או משניים, למשל יתכן שצלם עתיק מסוים בעל ערך רב ייתפס ע"י מוכר בור כמשקולת לניירות.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *