משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

קורס איביי למתחילים – חובה לעסק

קורס איביי מאפשר לך לעשות עוד כסף בפחות זמן ואפילו יותר מזה, הוא מאפשר לך ללמוד להפוך את ההכנסה שלך לקבועה ואוטומטית. אחד הדברים בהם אני מאמין הוא ביצוע אוטומציה לפעולות אשר מצריכות ביצוע חוזר.

באופן כללי, אני מנסה כל הזמן למצוא דרכים חדשות להפחתת העמלות. אם אתה מעלה לאי ביי למעלה מעשר מכירות בשבוע , מומלץ לך לחפש שירות ניהול מכירות. בשנים האחרונות יצא לי להשתמש בעיקר בשירות ניהול המכירות של Vendio, בעבר הייתי מרוצה מהם, אבל כיום ניראה לי שהשירותים המוצעים לי על ידם פשוט יותר מידי בשבילי. אני מעלה בערך 80 מכירות בשבוע וגיליתי לאחרונה את האתר http://www.inkfrog.com. ככל שלמדתי עוד ועוד על האתר והשירות שהוא נותן, וככל שדיברתי עם יותר מוכרים שמשתמשים בו, כך גברה ההתרשמות שלי מהאתר. תמורת $ 9.95  בחודש אתה זוכה לשירות נהדר וזול בהרבה מחברות כגון Vendio או אחרות.

בדרך כלל יוצא לי להשתמש בארבע תמונות בכל מכירה, e-bay נותן לך את התמונה הראשונה בחינם, אבל לאחר מכן הם גובים 15 סנט לתמונה. מה שיוצא בסוף הוא שאם אשלם עוד 45 סנט לתמונות הנוספות אז על 80 הליסטינגים שלי אאלץ לשלם 144 דולר בחודש. לאחר מכן קיימת עמלת תזמון המכירה, אי ביי גובה ממך 10 סנט על תזמון המכירה. חוץ ממקרים בהם אתה נמצא על המחשב בזמן האופטימלי, הגיוני לחשוב שגם אתה תהיה מעוניין להשתמש בשירות זה, בשל כך יש את את הפונקציה של עיצוב דף המכירה, אם את רוצה שמכירתך תיראה מקצועית יותר, ואף היא עולה 10 סנט לכל מכירה.

בחישוב כללי של סך כל העמלות האלה, יוצא שאני צריך לשלם 208 דולר בחודש רק על עמלות. בשביל $ 9.95 שInkfrog דורשים לחודש, הם שומרים את כל תמונתי, מאפשרים בחירה עצומה של טמפלטים ונותנים לי את האפשרות לתזמן את המכירות שלי – וכל זה בתורה התחלה. בנוסף לכל זה, אני זוכה לקבל גם שירות חינם של שליטה על המלאי שלי, אז אני באמת ממליץ בחום שתבדקו אפשרות לשימוש בInkfrog. תוכנה איכותית ופופולארית אחרת היא אוקטיבה, הדבר הכי טוב בה הוא שהיא חינמית ואתה זוכר לקבל בה הרבה מהשירותים שנדרשים לך על מנת לקדם בצורה צולבת את המכירות שלך.

אם אתה חדש במכירות באי ביי ויש לך יחסית מעט מכירות, אז המלצתי היא להתחיל עם אוקטיבה, וכאשר תתחיל להצליח ולגדול, ונפח המכירות שלך יגדל, יתכן ותרצה לעבור לInkfrog מכיוון שהם מציעים שירותים יותר מתוחכמים.

נקודה נוספת אשר ברצוני להדגיש היא עניין הזמן. הזמן הוא גורם חשוב ביותר כשאנחנו מדברים על אי ביי. אין זה משנה אם אתה עוסק במכירה באיביי או מסחר באיביי בתור מקצוע, או סתם בתור תחביב מהצד. כל דקה שביכולתך לחסוך, היא למעשה כסף נוסף שתוכל לעשות. זמן שנחסך על פעולות חזרתיות, מאפשר לך להשקיע עוד זמן בפעולות שירוויחו לך את הכסף ויעלו את ערך העסק שלך.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *