משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

כסף באיביי –עסק בהצלחה מובטחת

 

 

כל מוצר אשר מועלה למכירה באיביי מתמודד מול אלפי מוצרים שונים. כיצד תוכל אתה להגיע אל קהל הלקוחות שמעוניין במוצר שלך? איך תוכל לדעת כיצד לתמחר את המוצר שלך בצורה חכמה? התשובות במאמר הבא שלפניכם.

הנושאים האלה נלמדיפם בהרחבה ב קורס ebay

מוכרים רבים באיביי בוודאי שואלים עצמם איך הם יוכלו להגדיל את היקף המכירה באיביי, ובכך להגיע ליותר לקוחות, ולהרחיב את עסקיהם. גם לאחר שהבנתם מה מומלץ ומה לא מומלץ למכור באיביי, והבנתם איך להשתמש בפייפאל, עדיין נשארות שאלות רבות וחשובות שחובה לענות עליהן. המסחר באיביי, הוא מסחר תחרותי, וחשוב עד מאד שכאשר תעלו מוצר למכירה באי ביי, תתמחרו אותו בצורה חכמה. בכל רגע נתון ישנם באיביי מוצרים רבים למכירה במחירים אטרקטיביים במיוחד. אם המוצר שלכם אינו בעל יתרון, המוכרים האחרים באתר הם אלו שיזכו להרוויח ואתם לעומתם, תישארו בצד.

אם אתה בעל חשבון איביי ואתה תוהה איך בדיוק להגדיל רווחיך העסקיים באיביי, יכול להיות שמשתלם לך להתמקד במחקר שוק רציני. כלי חשוב באיביי הוא אפשרות החיפוש. גולש שיכנס לאתר e-bay ומעוניין לקנות מוצר ספציפי, יקליד את המוצר בתיבת החיפוש, וכך יגיע למוצר המבוקש עבורו. וכאן המקום הנכון לשאול: האם כאשר אתה מעלה מוצרים למכירה באי ביי אתר מגדיר עבורם שם מדויק ונכון? חשוב להכיר את המושגים והמונחים המשמשים באי ביי, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לחפש מוצרים דומים למוצר שאותו אתה מעוניין להעלות למכירה.

הדרך להגיע לראש רשימת החיפוש, היא כתיבת כותרת מנצחת באי ביי. מוצר אשר מועלה למכירה עם כותרת איכותית, שגם נראית אטרקטיבית ומושכת את העין, ואף מתאימה להגדרות החיפוש באיביי, יגיעו לידיעתם של יותר לקוחות פוטנציאלים וכך יימכרו הרבה יותר.

ישנם כמה כללים בסיסיים לעבודה נכונה באיביי, ואחד מהם אומר שחובה לבדוק תמיד מהו טווח המחירים בהם נמכרים מוצרים דומים למוצר שאתה מוכר. אם תעלו מוצרים למכירה באי ביי במחירים שחורגים ממחירי השוק, לא רק שתישארו לבסוף ריקים מלקוחות, אלא גם ייווצר לכם שם שלילי באיביי, הדרך לכך היא למצוא את המחיר הכי אטרקטיבי ביותר שבו תוכלו למכור את המוצר שלכם ואף על פי כן להישאר ברווח. בדרך זו תהיו בעלי הרבה לקוחות, וככל שתבצעו עוד ועוד עסקאות מוצלחות כך תקבלו יותר ויותר פידבקים חיוביים מאיביי.

דרך טובה מאד להכיר ולהגיע לשוק של e-bay  היא לבצע בעצמכם חיפוש. בטרם תעלו מוצר לאי ביי מומלץ להכניס את שם המוצר לחיפוש, ולראות אלו מוצרים נוספים מוצעים למכירה בקטגוריה שלכם ואילו מחירים שונים. אפשרות מתקדמת אף יותר היא לסנן את תוצאות החיפוש שלכם כך שתקבלו רק עסקאות שהסתיימו זה מכבר. שיטה זו תיתן לכם תמונה אמינה יותר על טווח המחירים הריאליים באיביי.

חיפוש מהיר באינטרנט, יעלה מספר תוכנות חינמיות אשר משמשות ככלי עזר עבור איביי. ישנם כמה תוכנות שיוכלו לסנן בשבילכם את תוצאות החיפוש בדרך מתוחכמת, כך שתוכלו לקבל מידע אמין, מדויק ורלוונטי עבורכם ועבור המוצר שאותו אתם מעוניינים להעלות למכירה, ועל המחירים שבהם הוא נמכר בד"כ. תוכנות אחרות שתומכות בסוחרים באיביי, יכולות לחשב עבורכם במדויק את גובה העמלה שעליכם לשלם לאיביי, ובכך תוכלו לבדוק האם המכירה כדאית.

ישנם תוכנות אחרות שניתנות להתקנה במחשב כך שכל הזמן יתעדכנו אוטומטית לגבי מחירות פומביות באי ביי. אם יש מוצר שבו אתם מעוניינים- למכור או לקנות – תוכלו לקבל הודעות מעודכנות מe-bay על מוצרים שמועלים למכירה בכל זמן נתון, ובנוסף על הצעות נוספות שיוכלו לעניין אתכם.

לסיכום, במידה ואתם סוחרים אי ביי מתחילים אבל רוצים לרכוש כלים על מנת להרחיב את הנוכחות שלכם באיביי, וליצור לעצמכם קהל לקוחות רחב ונאמן, הדרך למטרה עוברת דרך השקעת זמן לימוד ומחקר שוק. אתר איביי אינו אתר מסובך, וישנם כללים רבים שיוכלו לעזור לכל אחד שמעוניין להרחיב את היקף המסחר באיביי. מה שחשוב באמת, הוא לא להעלות מוצרים למכירה ללא היכרות עם המאפיינים הבסיסיים והתכונות של איביי, וללא מחקר שוק מקדים. חשוב להבין כמה עליכם לשלם לאתר איביי, כמה יעלו לכם משלוחים, ואילו מוצרים נמכרים באיביי ומהו טווח המחירים שלכם, על מנת שתוכלו להעלות מוצר למכירה עם מחיר מושך ואטרקטיבי. הדרך להצלחה באיביי עוברת דרך היכרות והשקעה בשוק.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *