משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

מכירה באיביי – העסק האידיאלי

אתר איביי מציע לאלה שמוכרים בו שורה של כלים שיהיו להם לעזר על מנת שיוכלו לנהל בצורה המיטבית והמאורגנת ביותר את המכירות שלהם באיביי. כלים פשוטים כגון אלו יעזרו לך לנהל בצורה מסודרת כל מכירותיך באי ביי.

בין שלל כלי העזר לe-bay אחד הכלים היותר חשובים הוא רשימת ה:Items I'm selling – מוצרים שאני מוכר. רשימה זו היא שמאפשרת לך לסקור בצורה מסודרת מאד את כל המוצרים שהעלית עד כה למכירה באיביי ונמצאים באתר. בקורס ebay תוכלו ללמוד טוב יותר לצפות איך מתקדמות המכירות הפומביות ואילו הצעות מוצעות או הוצעו על המוצרים הללו. כמו כן תוכל לראות כמה זמן בדיוק נשאר עד לסוף המכירה הפומבית ומה המצב עם ההצעות. בלחיצת מקש על מכירה מסוימת, תוכל לראות איך היא נראית בעיני הגולש מהצד השני, תוכל לוודא כי התמונות מוצגות בצורה הנכונה ותיאור המוצר מדויק ועדכני.

חשוב מאד לזכור שבמכירות פומביות באי ביי גולשים רבים בוחנים ומסתכלים על ההצעות, אבל לא מציעים מחיר על לדקה האחרונה למכירה. בצורה כזאת, הם מגדילים את סיכוייהם לתת את ההצעה האחרונה בהחלט שתזכה במוצר, אבל עדיין תהיה יחסית נמוכה ורווחית. לכן לא להיבהל אם אתם רואים שלמוצר שלכם אין הצעות מחיר רבות. בכל רגע ורגע תוכלו לראות כמה אנשים בחנו את מוצכרם, וכך להבין האם הוא עורר עניין והם מחירו אטרקטיבי מספיק. מוצרי e-bay שמוצעים במכירה פומבית הצעה יותר מהצעה אחת יהיו מסומנים בירוק, ולעומתם מוצרים שלא קיבלו אף הצעה יהיו צבועים אדום.

כל מוכר באי ביי חייב להכיר כמו שצריך איך בדיוק פועל סרגל כלים לעבודה מקצועית באיביי. הכלים שאתר איביי מציע הם כלים שניבנו במיוחד על בסיס ניסיון והיכרות רצינית ומעמיקה עם השוק של אי ביי. כלים אלה נועדו לתת לכם, המוכרים באתר, את רוב המידע בצורה מיידית ונגישה, על מנת שתוכלו לשלוט במכירות שלכם וכך לתת שירות מיטבי לגולשי e-bay

אפשרות נוספת שקיימת בתחתית הדף הקודם, היא אופציית Items I've sold –  מוצרים שמכרתי. בדף זה תוכלו לראות אילו מוצרים עברו ידכם עד כה ובכמה מכרתם כל אחד.כל הפרטים הכי עדכניים על כל מוצר ומוצר יופיעו בדף הזה בצורה מסודרת. תוכלו לראות במדויק מה היה המוצר,מהי הכותרת אשר ניתנה לו, בכמה הציעו אותו למכירה ובכמה הוא נמכר בפועל בסוף. תוכלו לראות האם המוצר סופק לצרכן או שמא הוא עדיין בתהליך האספקה, ואף תוכלו לראות את פרטי הקונה, ואת אופי התשלום – פייפאל או כל אמצעי תשלום אחר.

אי ביי נותנת למוכרים באתר כלים מצוינים לשליטה מלאה במוצרים שלהם, ובמכירות הפומביות שמתנהלות על ידיהם. תוכל לקרוא על כך בהרחבה במאמר "קורס אי ביי –  ספקים ומה שביניהם”. מאמר זה יסביר לכם היטב את הכלים והחוקים הבסיסיים ביותר שבעזרתם תוכלו להעלות מוצרים למכירה באיביי, לשלוט במוצר שלכם ולספק אותם בצורה פשוטה ובטוחה לקונים.

במאמרים שונים , כגון איביי – איך מתחילים למכור? או כלים ראשונים לעבודה נכונה באיביי, הסברנו כבר מהם הצעדים הראשונים שצריך לעשות על מנת להפוך למוכר בe-bay. עם זאת, הדרך הכי טובה לרכוש את הכלים לעבודה נכונה וחכמה באי ביי, להכיר בצורה מקצועית את כלי העזר של האתר ואת סרגלי הכלים של איביי, וילווה אתכם בצורה אחראית וצמודה בדרככם. קורס איביי יוכל להעניק לכם ניסיון וביטחון ראשוני בשימוש באיביי, ובשימוש באמצעי תשלום שונים כגון פייפאל, ובניהול הנכון ביותר של דפי מכירה. באופן זה תוכלו לצאת לדרך חדשה וקריירה עצמאית בתור מוכרים באיביי כשאתם מצויידים הן בידע וביטחון והן בניסיון ומיומנות.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *