משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

5 עקרונות שחשוב להקפיד עליהם בעסק שלנו באיביי

כשמתחילים לפתח עסק באיביי אנחנו עלולים להיקלע לשגרה שתבלע אותנו. בשגרה הזו, יש כמה דברים שאסור לנו לשכוח לעשות, וחשוב שנקפיד עליהם. אלה הם יותר הרגלים ועקרונות מאשר מעשים ממש, אבל הם ישפרו לנו את העבודה וישמרו אותנו בסטנדרט גבוה.

אז עכשיו כשאתם ממש מתחילים לסחור זה יהיה הזמן הנכון להנחיל לעצמכם כמה הרגלים חשובים. מוכנים?

אף פעם אל תפסיקו לחקור וללמוד

כשאתם מביאים מוצרים חדשים, כשאתם נכנסים לנישה חדשה, כשאתם מחליטים להיכנס לפלטפורמת מסחר חדש, וגם סתם ככה במהלך היום-יום, אל תפסיקו לעולם ללמוד.

דעו לחקור את המוצרים שאתם מביאים לעומק, להכיר את המחירים בשוק, להכיר את המתחרים, ולדעת לאיזה עולם אתם נכנסים. כך גם לימדו את הנישה שלכם, לאן תתרחבו כשיגיע הזמן? אלו מוצרים מבחינתכם הם הבאים בתור? ומי הספק הבא שיושב לכם בכוונת?

כמובן, כשיגיע הזמן, אתם גם תרצו להתחיל לסחור בפלטפורמות נוספות כמו אמזון ושופיפיי. אל תהססו לעשות זאת, אך אל תעשו צעדים נמהרים. למדו את הפלטפורמות החדשות, חקרו אותם, היו בהם לקוחות על מנת להתנסות ולאחר מכן למדו גם איך מוכרים בהם.

אל תפחדו פשוט להתחיל

תמיד כשאנחנו מנסים משהו חדש זה מפחיד. אם זה מוצר חדש, שיטת מסחר חדשה, תמחור שונה של מוצרים וכדומה.

ישנם דברים אשר דורשים בדיקה מעמיקה. אבל הרעיון הוא, שאם לא נתחיל לעולם, גם לא נגיע לאן שאנחנו רוצים. הצעד הראשון שלכם כנראה היה להגיע לאתר הזה, עשיתם אותו. מפה העסק כבר אמור להתגלגל.

עם זאת, צעדים ראשונים אנחנו עושים בכל פנייה. חשוב לא לפחד לעשות אותם, כי הם יובילו אתכם למקומות טובים. רק דעו לאן אתם הולכים, על מנת באמת להגיע לשם.

בחנו את עצמכם כל פעם מחדש

האם אתם מצליחים? האם אתם מתקדמים טוב? איך אתם ביחס לחודש שעבר? אולי משהו במה שעשיתם אפשר לשפר ולתקן כדי למכור טוב יותר?

אנחנו יכולים להגיד לכם כבר עכשיו, מבלי שנכיר, שכן. תמיד אפשר להשתפר. תמיד אפשר לתקן משהו. כי הרי בסוף אף אחד לא מושלם ולכולנו יש לאן לשאוף.

מה שצריך לעשות זה לבחון את עצמנו כל הזמן, תחת זכוכית מגדלת, ולחפש איפה אפשר לשפר ולתקן. מי שיודע להפיק לקחים מעבודתו, ידע גם להגדיל רווחים במהירות.

זכרו, שקיפות=אמינות

היו אמיתיים עם הלקוחות שלכם. אם יש עיכוב, או בעיה, אל תהססו לספר להם על כך. אך דעו לעשות זאת נכון. הקפידו לקחת על עצמכם אחריות, תנו להם להרגיש שיש להם על מי לסמוך, ואל תגרמו להם להרגיש אשמים.

כמו כן, אם עשיתם טעות, דעו להודות בכך ולפצות במידת הצורך. עדיף להפסיד כמה דולרים כדי שהלקוח יהיה מרוצה (ואולי גם ישאיר פידבק חיובי) מאשר להתמודד עם לקוח לא מרוצה, ועם השם הרע שזה עלול ליצור.

היו שקופים עם הלקוחות שלכם על מנת לייצר תחושת אמינות ולתת להם להרגיש שהם קונים ממוכר ששווה לחזור אליו.

קבלו באהבה שינויים בלתי צפויים

עולם האינטרנט מלא בשינויים בלתי צפויים. למען האמת, העולם כולו כזה, ולא רק באינטרנט. עלינו להיות מוכנים לכל שינוי ולקבל כל אחד כזה באהבה. אלו הם האתגרים הכי גדולים שיעמדו בפנינו – הדברים שלא ציפינו שיקרו.

רבים ממהרים לצאת בהצהרות "סוף העולם" עם כל שינוי בקורה, וצופים שהנה בא העידן הטוב לקיצו. אבל למען האמת, אם נדע לקחת הכול בפרופורציות, כל שינוי הוא מבורך.

למה? כי הוא נותן לנו יתרון על רואי השחורות. הוא נותן לנו יתרון על אלו הנבהלים, שלא היו מוכנים לכך ששינויים יבואו, בעוד אנחנו עומדים מולם, איתנים, ומחפשים דרכים חדשות להתמודד עם המצב.

רשמו לכם הכול במקום גלוי לעין

על מנת לא לאבד את עצמנו בשגרה, חשוב שהעקרונות שלנו יהיו רשומים לנגד עינינו, כל הזמן.

קחו את חמשת העקרונות המנחים האלו, ואולי עקרונות ומטרות נוספים שעולים בראשכם, ורשמו אותם במקום בולט, כך שתמיד תסתכלו עליהם כשאתם מתיישבים לעבוד. העקרונות האלו ינחו אתכם ויובילו אתכם בדרך להגדלת רווחים ויצירת עסק אינטרנטי משגשג.

זכרו להיות אמיתיים, לסלק את הפחד, לאמץ שינויים באהבה, לבחון את עצמם, לחקור וללמוד את סביבתכם כל פעם מחדש. אתם כבר עושים זאת? יש לכם עוד מה להוסיף? ספרו לנו בתגובות.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *