משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

כסף באיביי – הצלחה במס' צעדים

 

כל מוצר אשר מועלה למכירה באיביי מתמודד עם עוד אלפי מוצרים אחרים. כיצד ואיך תוכל להגיע הלקחות שמעוניינים במוצריך? כיצד תדע לתמחר נכון ובצורה נבונה את המוצר שלך? כל התשובות במאמר המובא כאן, המספר גם על קורס אי ביי.

מוכרים רבים באיביי שואלים עצמם איך הם יוכלו להגדיל את היקף המסחר באיביי, ולהגיע בכך ליותר לקוחות, ולהרחיב את העסק. גם לאחר שהבנתם מה כדאי ומה ממש לא כדאי למכור באי ביי, והבנתם איך משתמשים בפייפאל, קיימות עדיין מספר שאלות  שחשוב לענות עליהן. המסחר באיביי הוא מסחר תחרותי, וחשוב מאד שכאשר תעלו מוצר למכירה באי ביי, תתמחרו את המוצר בצורה חכמה. בכל רגע נתון קיימים אלפי מוצרים למכירה במחירים אטרקטיביים ביותר. אם למוצר שלכם אין יתרון הרי שהמוכרים האחרים באתר יזכו להרוויח ואילו אתם תישארו מאחור.

אם כבר יש ברשותך חשבון e-bay ואתה תוהה איך תוכל להגדיל את הרווחי העסק שלך באיביי, יכול להיות שכדאי לך מאד להתמקד במחקר שוק רציני. כלי חשוב עד מאד באי ביי הוא אופציית החיפוש. גולש שנכנס לאיביי ומעוניין במוצר מסוים יקליד את שמו בתיבת החיפוש, וכך יגיעו למוצרים שבהם הוא חפץ. וכאן בדיוק המקום לשאול: האם כאשר אתה מעלה מוצרים למכירה באיביי אתה נותן להם שם מדויק ונכון? חשוב להכיר את המונחים והמושגים הרלוונטיים באיביי, והדרך לעשות זאת היא חיפוש מוצרים דומים למוצר שאותו אתה מתכנן להעלות למכירה.

הדרך להגיע לפסגת רשימת החיפוש, היא כתיבת כותרת איכותית ומנצחת באיביי. מוצר שמועלה למכירה עם כותרת מצויינת, שגם נראית אטרקטיבית ומושכת את העין, וגם מתאימה עבור הגדרות החיפוש באתר, יגיע לידיעתם של יותר גולשים ומן הסתם אף יימכר יותר.

יש כמה כללים ראשוניים בעבודה נכונה באיביי, ואחד מהם אומר שתמיד חובה לבדוק את טווח המחירים של המוצרים הדומים למוצר שלך. אם תעלו מוצרים במחירים יקרים שחורגים ממחירי השוק, לא רק שתישארו חסרי לקוחות, אלא שגם תהיו בעלי שם שלילי באיביי. אם אתם מעוניינים בהצלחת המכירה שלכם באיביי, וגם בבניית מוניטין חיובי וקבלת פידבקים באי ביי. הדרך לכך היא בעזרת מציאת המחיר האטרקטיבי ביותר למוצר שלכם שגם ישאיר אתכם ברווח. בדרך זו יהיו לכם לקוחות רבים מאד, וככל שתבצעו יותר עסקאות מוצלחות, כך תקבלו יותר פידבקים חיוביים מe-bay.

דרך מצויינת להגיע לשוק של אי ביי ולהכיר אותו הוא לבצע חיפוש בעצמכם. לפני שתחליטו שאתם מעלים מוצר למכירה באיביי, מומלץ מאד להכניס את שמו של המוצר לתיבת החיפוש, להריץ חיפוש, ולראות אילו מוצרים נוספים מועלים למכירה בקטגוריה שלכם ובאילו מחירים. אפשרת מתקדמת עוד יותר היא לסנן את תוצאות החיפוש שקיבלתם, כך שתקבלו רק עיסקאות שהסתיימו. שיטה זו יכולה לתת לכם תמונה מאד אמינה של טווחי המחירים הריאליים באי ביי.

חיפוש מהיר באינטרנט יעלה כמה וכמה תוכנות חימניות שיכולות לשמש כלי עזר לאיביי. ישנם כמה תוכנות שיכולות לסנן עבורכם תוצאות חיפוש בדרך מתוחכמת ביותר, כך שתוכלו להגיע למידע רלוונטי ומדויק על המוצרים שאתם חפצים להעלות למכירה באיביי. ועל המחירים שבהם הם נמכרים בדרך כלל. תוכנות אחרות אשר תומכות בסוחרים באיביי, יכולות לחשב בדיוק את גובה העמלה שתשלמו לאיביי ובכך תוכלו לדעת האם המכירה כדאית.

יש תוכנות אחרות שאותם ניתן להתקין על המחשב כך שכל הזמן תוכלו להתעדכן לגבי מכירות פומביות באי ביי. אם קיים מוצר שבו אתם מעוניינים – למכירה או קנייה  – תוכלו לקבל הודעות עדכניות מe-bay על מוצרים שמועלים למכירה בכל זמן נתון, וגם על הצעות נוספות שאולי יכולות לעניין אתכם.

לסיכום, במידה ואתם סוחרי אי ביי מתחילים, אך רוצים לרכוש כלים על מנת להרחיב את הנוכחות והיקף הסחר שלכם באיביי, וליצור לעצמכם קהל לקוחות נאמן ואמין, הדרך לכך תעבור דרך מחקר שוק והשקעת זמן לימוד. אתר e-bay לא נחשב אתר מסובך, וישנם כלים רבים שעומדים לעזרת כל אדם שרוצה להרחיב את היקף המסחר באיביי. מה שחשוב, הוא לא להעלות מוצרים למכירה בטרם עשיתם מחקר שוק מקדים, וללא היכרות עם התכונות והמאפיינים הבסיסיים של איביי. חשוב להבין כמה עליכם לשלם לאי ביי, כמה יעלה לכם המשלוח, אילו מוצרים נמכרים באיביי ומהם המחירים, על מנת שתוכלו להעלות מוצר למכירה עם מחיר טוב ואטרקטיבי. הדרך להצלחה באיביי עוברת דרך השקעה בעסק והיכרות טובה  עם השוק.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *