משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

איך להפוך למקצוען באיביי – המדריך לדרופשיפר המתחיל

קטגוריה: קורס איביי

דרופשיפינג יכול להיות מקצוע לכל דבר, ולהיות דרופשיפר זוהי מומחיות שכדאי לכם לרכוש. כדי להפוך לדרופשיפר מקצועי עליכם לדעת למכור ולשווק מוצרים, אך ישנם כמה שלבים נוספים שיהפכו אתכם מדרופשיפרים ממוצעים לדרופשיפרים מקצועניים.

למה להיות מקצעוניים? ובכן, אתם מכירים מישהו שלא רוצה להיות מקצוען בתחומו? כמו בכל התחומים, גם באיביי – כדי להרוויח הרבה באיביי, וכדי לנהל עסק מצליח עם מחזורים והכנסות גבוהים, צריך לעשות זאת במקצועיות ולהפוך למומחים בתחומכם.

אז איך תהפכו לדרופשיפרים מקצועיים? רשימת הצעדים ממש לפניכם.

הכירו את הפלטפורמה

הצעד הראשון הוא להכיר את זירת המסחר בה אתם הולכים לפעול. כנסו לאתר איביי, פתחו חשבון, חפשו מוצרים ולמדו איך איביי עובדת. חפשו מידע נוסף ממוכרים שגם נמצאים בה וחיקרו אנשים בעלי ניסיון.

כמו כן, תמיד כדאי לנסות ולמכור לפני שממש מתחילים עם הדרופשיפינג עצמו. נסו להעלות מוצרים פשוטים מהבית, לבדוק איך עושים זאת, מה איביי דורשים וכדומה.

לאחר שתצברו ניסיון, ולו במעט, עברו לשלב קבלת ההחלטות.

התמקדו והחליטו

עליכם לבחור באיזה עולם מוצרים אתם מעוניינים לסחור. זה נכון שככול שנעלה יותר מוצרים כך נוכל למכור יותר. אבל, וזה אבל גדול, פה מקבל משמעות נושא הפרסום ואיתו גם השם שתצרו לעצמכם כמוכרים.

אם החנות שלכם באיביי תקבל שם של סוחר פשוט, שרק מוכר כל מה שבא ליד, אנשים לא יסמכו עליכם כשירצו לבצע את הקניות הגדולות. לאנשים יש נטייה להאמין לחנויות שמתמחות בתחום מסוים. לכן, אם בחרתם לסחור בתחום של צילום לדוגמה, מבחינת קהל הלקוחות שלכם אתם מבינים בצילום, וסביר להניח שאתם אכן מבינים.

אז חשבו טוב טוב, לאיזה עולם אתם מתחברים? איזה סוג מוצרים אתם יודעים לספר עליו ללקוחות ויודעים איזה איכויות לחפש בו? כמו כן, נסו להבין כמה התחום הזה מוכר באיביי. למשל, אם אתם לא גרים בארה"ב או באירופה, כמעט ואין סיבה שתבחרו למכור מכוניות, שהרי לא רק שזה עולם מסובך לתפעול בדרופשיפינג, אלא שהלקוחות לא ימהרו לקנות מבלי להכיר את המוכר.

חפשו ספק מתאים

בואו ונמשיך עם דוגמת המצלמות. אם התחום אותו בחרתם הוא מצלמות, הגיע הזמן למצוא ספק שמתאים לתיאור הזה. מי מייבא מצלמות לארץ? האם יש מותג צילום שיש לו רשת חנויות בארץ? אם כן, בבעלות מי הרשת הזו?

אם לא, או אם תעדיפו, תמיד תוכלו לחפש את הספקים שלכם באינטרנט. אולי לאו דווקא את המותגים הגדולים, אלא דווקא את המותגים שמנסים לפרוץ קדימה. חפשו באתרים כמו kick-starter וגל מה הטרנדים הבאים בעולם הצילום.

מותגים רבים בימינו מתחילים את דרכם דווקא באינטרנט וברשתות הגדולות כמו איביי. אולי תוכלו אתם למצוא את המותגים המתחילים האלו ולהציע להם את שירותכם כמוכרים מקצועיים באיביי. הם ודאי ישמחו ששמם יופץ במהרה, ואולי אפילו יוחמאו מן ההצעה.

למדו כיצד למכור ולפרסם

עכשיו שכבר בחרתם את הנישה שלכם, תוכלו ממש להצביע על קהל היעד שלכם ולהתחיל לפרסם. עליכם ממש לפנות אל קהל היעד הזה, אם באיביי ואם באמצעות הפייסבוק וגוגל. כמו כן, עליכם להבין איך לבנות את הליסטים שלכם כך שקהל היעד שלכם ישוכנע שכדאי לו לקנות דווקא אצלכם.

צרו לעצמכם תשתית פרסומית רחבה, שמורכבת ממודעות ומיכולות שיווקיות ושתביא לכם הרבה מכירות ורווחים. חשוב ללמוד איך לעשות זאת ולהבין איך איביי תקדם את המוצר שלכם בעצמה.

השלב הזה הוא באמת השלב הקריטי ביותר, ועליכם ללמוד לעומק את דרכי הפעולה. אתם יכולים להתחיל, לנסות ולצבור ניסיון. חשוב שתעשו זאת אפילו לפני שהתחלתם לקחת קורסים בנושא. ואחרי שתצברו ניסיון, חפשו ללמוד, להחכים וחקרו את ביצועיכם. איזו כותרת מכרה הכי הרבה? איזו מצלמה מצליחה יותר מן האחרות?

אך כמובן שתמיד הכי טוב ללמוד מבעלי ניסיון, ובשביל זה אנחנו כאן בשבילכם. מחפשים להפוך לדרופשיפרים על רמה? צרו עימנו קשר בהקדם.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *