משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

הרובוטים של איביי הופכים את המכירה לפשוטה אפילו יותר

להיכנס לעולם חדש זה תמיד קצת מפחיד. כך גם המסחר באיביי, כשאנחנו לא מכירים אותו. אבל כשרואים את ההצלחות, ורואים את המוכרים המאושרים, מבינים ששווה להתגבר על הפחד ולעשות את הצעד הזה פנימה.

העולם של ימינו הוא כבר 100% טכנולוגי, ומי שרוצה להצליח, ובגדול, חייב להכיר את הדרך הטכנולוגית והאינטרנטית לעשות זאת.

איביי היא אחת מן הפלטפורמות המבטיחות בתחום.

יותר מכך, הטכנולוגיה באיביי תפסה לאחרונה פאן נוסף והוא האוטומציה והרובוטיקה שעוזרים להפוך את המסחר לקל ופשוט יותר. מה זה הרובוט הזה? ולאן איביי מתקדמת? המאמר שלפניכם יספק את התשובה.

נתחיל באפליקציה

איביי, על מנת לצמצם את הפער הטכנולוגי שנפתח, השיקה את האפליקציה שלה בעשור האחרון. קשה להאמין שלאיביי בכלל היה פער כזה, אך כיוון שאמזון וגוגל השיקו טלפונים משלהם, איביי נותרה קצת מאחור.

עם זאת, כאשר הושקה האפליקציה – היא הפכה לאפליקציה בעלת ביקוש ההורדות הגדול ביותר.

איביי הבינה שיהיה נכון יותר לאפשר ללקוחותיה – הקונים והמוכרים, גישה לאתר דרך הסמארטפונים שברשותם, ולא נכון יהיה לנסות ולגרום להם להחליף את המכשיר שברשותם.

בכך, אם עד אז היה צריך להגיע הביתה כדי להעלות מוצר למכירה, או כדי לקנות את שחשקה נפשנו, באמצעות האפליקציה הפעולות הללו באות איתנו לכל מקום.

למוכרים באיביי האפליקציה מספקת, מעבר לפלטפורמה נוספת להעלאת מוצרים לאתר, גם מערכת התראות. תוכלו להגיב דרכה להודעות של לקוחות, תוכלו להשאיר באמצעותה פידבקים לקונים ולקבל עדכון כאשר מוצר נמכר. כשתלכו לדואר, האפליקציה תהייה איתכם לספק לכם את כתובת הלקוח.

ישנן עוד פעולות רבות נוספות הנמצאות באפליקציה, וכל מה שצריך לעשות זה לחקור.

eBay ShopBot

זוהי אפליקציה נוספת מבית איביי אשר מאפשרת לנו לבצע את הקניות שלנו דרך אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק. גם כאן, איביי מזהים פוטנציאל שכבר קיים בשוק, ומשתמשים בו.

הם לוקחים את האפליקציה המצליחה שהפיצה פייסבוק, ומשתמשים בה כדי להקל על הקונים בגישה לאיביי מצד אחד, ובמציאת המוצר אותו הם מחפשים מצד שני.

זוהי רק גרסת הבטא של האפליקציה, ומי שרוצה להירשם צריך רק ללחוץ כאן ולהתחיל בתהליך. למה זה מעניין אותנו כמוכרים?

אנחנו רוצים, כמוכרים, שלקונים שלנו יהיו כמה שיותר נקודות גישה למוצרים שלנו. כאשר איביי מייצרת אפשרויות כאלו, כמו האפליקציה שלה וכמו ההשתלבות אל מסנג'ר של פייסבוק, היא מעלה את ערכה בעינינו, המוכרים.

באפליקציה הזו יכולים הקונים לחפש מוצר, בלי שהם בכלל בטוחים מהו. הם מספרים לאיביי מה חסר להם, מה הכיוון אותו הם מחפשים, והרובוט החדש כבר מוצא להם את המוצר שהם צריכים.

איזו דרך יכולה להיות קלה יותר, פרט לקורא מחשבות, יכולה להיות?

אז עכשיו באמת, נגמרו התירוצים

עם האפליקציה שמקלה עלינו בהעלאת מכירות, ומקלה על הקונים שלנו בחיפושיהם, ועם ההשתלבות של איביי באפליקציית מסנג'ר של פייסבוק, שרק מרחיבה את שטח הפרסום שלנו, אין ספק שזהו זמן מצוין להתחבר לאיביי.

נסו בעצמכם את האפליקציות שאיביי משיקה, נסו בעצמכם לקנות באמצעותן ותגלו כמה הן נוחות.

כמו כן, חשוב לזכור ולדעת, בתור מוכרים לעתיד, שאחוז גבוה מאוד מן המכירות באינטרנט בשנים האחרונות נעשה דרך הטלפונים החכמים שלנו.

ההשלכות של זה עלינו? כמוכרים, בתחילת דרכנו, אנחנו נחפש את הפלטפורמה שממשקת בצורה הטובה ביותר את הלקוח לטלפון שלו. כך, נהנה גם אנחנו מחתיכה מהעוגה הכלכלית הגדולה שמייצרים הפלאפונים שברשותנו.

ניסיתם את האפליקציות? ספרו לנו, איך היה? איך העליתם מוצר? שלחו לנו צילום מסך ונשמח לתת לכם כיוונים ורעיונות נוספים. מחכים לשמוע מכם בתגובות 🙂

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *