משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

למכור ב ebay ולהישאר בחיים

רבים וטובים כבר כתבו אודות המכירה באיביי –

המכירה היא דרך נפלאה לעשות כסף ולנצל את המשאבים העצומים של האתר.

בכדי שגם אתם תוכלו לבצע מכירה באי ביי, הבאנו כמה טיפים מקצועיים:

1. כפי שאנו לומדים בקורס איביי, מחקר שוק לפני שאתם עומדים למכור באי ביי – בכדי להצליח למכור היטב באתר כדאי להבין טוב יותר מה מצב השוק בו תמכרו. כל משתמש באיביי יכול לבצע את מחקר השוק הזה דרך שימוש במכירות שהסתיימו Completed listing. מחקר שוק זה, יוכל להביא לכם מידע רב ערך כגון – כמה מוצרים עולים למכירה, כמה מוצרים נמכרים בפועל ובאיזה מחיר. ישנם כמה אתרים שיכולים לעזור לכם בסטטיסטיקות מעניינות ביותר. בין האתרים האלה יש גם את Hammertap ואת Terapeak. האתרים האלה חיוניים עבור משתמשים מנוסים ויכול לתת עבורכם ידע רב תועלת.

2. למכור באי ביי עם דף מוצר "פצצה" – מה זה אומר להטיל פצצה על הקונים? זה אומר שכאשר הם יפתחו את דף המוצר שלכם הם יוכו בכזו תדהמה שלא תהיה להם ברירה אחרת מלבד לקנות את המוצר שלכם. איביי הוא אתר מכירות ענק וכמוכם יש מיליון. למה שיקנו דווקא מכם? במה אתם ייחודיים? מה אתם נותנים שאף אחד אחר לא נותן? נסו לקחת רגע ולענות על שאלות אלו. זה יעזור לכם למקד טוב יותר את דף המוצר שתייצרו. כיתבו תיאור מדוייק, רהוט ואיכותי של המוצר. אל תשאירו אפילו שאלה אחת פתוחה לקונה. כללו הכל – מידות, צבע, גודל משקל וכו'. אימרו את האמת, הוסיפו תמונות, פרטו אודות המשלוח, אמצעי התשלום, כיתבו קצת עליכם ובעיקר פנו ללקוח בדרך יצירתית. זהו סוד השיווק להצליח להגיע בדרך יצירתית אל הקונים הפוטנציאלים.

3. קטגוריה נכונה באיביי – אל תתעצלו, אם החלטתם כי אתם רוצים להקדיש זמן לאיביי, דעו אותו על כל צדדיו. תוכלו לבדוק לצורך כך את קורס ebay שאנו מציעים, אשר מאפשר למכור באי ביי.

כמה אנשים מגיעים למוצרים דרך שורת החיפוש? כמה אנשים מגיעים דרך חיפוש בקטגוריות? ברגע שתבינו את הנתון הזה יהיה לכם קל לתת לקונים שלכם את התשובה. ובכל מקרה, גם אם עדיין לא מצאתם את הנתונים הללו, דאגו שהמוצר יהיה בקטגוריה הנכונה, זוהי אחת הטעויות השכיחות ביותר של מוכרים.

4. חישבו כמו הקונים שלכם – כאשר אתם מוכרים מוצר, נסו לשים עצמכם בראשו של הקונה באיביי. מהם המוצרים אותם הוא יחפש? אילו סדרי גודל הוא יהיה מוכן להשקיע? אילו מילות חיפוש הוא ירשום בכדי למצוא את המוצר? חשיבה בדרך זו תאפשר לכם זוית ראיה שונה ותיתן לכם יתרון נוסף על פני הקונים האחרים.

אם כן, כאשר אתם עומדים למכור באי ביי,

וודאו כי אתם משתמשים בכל אותן ההצעות שרשמתי לעיל.

עשו את הדברים בצורה אסטרטגית, חישבו על הקונים שלכם ותנו להם את מה שהם מחפשים. צרו איתם את התקשורת.

אולי תוכלו לאחר המכירה גם לייצר איתם דיאלוג נוסף ובו תשאלו האם המכירה היתה לשביעות רצונם, מה הם היו שמחים לשפר,

האם יש איזשהו מוצר משלים שהיה יכול לעזור להם?

תשובות מהלקוחות יעזרו לכם להעלות את הרווח שלכם,

כי הם ישקפו לכם את דרישת השוק.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *