משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

מכירה באי ביי העולמי

מכירה באיביי העולמי, יכולה להגדיל את הכנסותיכם פלאים ולהגדיל את החשיפה הפוטנציאלית של המוצר. זהו חלק ממה שנלמד אצלנו בקורס ebay.

הרשמה לאיביי ארצות הברית, מאפשרת לכם להיכנס עם אותו שם משתמש וסיסמה גם ליתר האתרים של איביי. כיצד תוכלו למצוא את יתר המדינות בהם איביי נמצאת?

תוכלו בעמוד הראשי של איביי לגלגל את הדף מטה ולראות את הרשימה השלמה. בין הארצות שתוכלו למצוא שם יש את: אוסטרליה, קנדה, צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה, אוסטריה, ויטנאם, סין, ניו זילנד, הודו, ברזיל ועוד.

לא בכל המדינות תוכלו למכור ב ebay, שכן ישנן מדינות כמו למשל ברזיל שעובדת עם חברת סליקה שונה מפייפאל ודורשת חשבון בנק מקומי.

המוצר מוצג לפני הקונים בדיוק באותו אופן שבו מוצג המוצר באתר הראשי – האמריקאי של איביי וניתן להגיע למיליוני קונים מבלי ליצור הפרדה בין האתרים, כלומר כל המכירות יופיעו לפניך בMy eBay. תוכלו לראות כי אחרי שלמדתם את המכירה באיביי הראשי, יתר האתרים יראו כמעט אותו הדבר, מה שיקל עליכם את השימוש באתר, גם מבלי להבין את השפה שבה אתם הולכים למכור.

השוק האירופאי שונה מזה האמריקאי וחלים עליו חוקים שונים כמו חוקי מכס, איסורי מכירה, איות ומנטאליות שונה של הקונים. אך עם זאת מבחינת המראה החיצוני האתרים כמעט וזהים וכל מיקום של לחצן מקביל למיקומו באתר האמריקאי. כך מבלי להבין את השפה ניתן להבחין איפה ממוקם כל לחצן.

איות: שימו לב כי בבריטניה, אוסטרליה וארה"ב ישנן מילים שמאויתות בצורה שונה כמו למשל המילה Check באנגלית שהופכת להיות cheque בבריטניה, בקנדה ובאוסטרליה. כמו כן ישנם מינוחים שונים למוצרים שונים. גם נושא זה נלמד בהקפדה בקורס אי ביי שלנו שמיועד ליצור עבורך הצלחה.

איסורים: על מנת להכיר מהם האיסורים החלים בכל מדינה, ניתן להיכנס לHelp ולהזין את המינוח prohibited products בשפה המתאימה ולהעתיק את הדף שיפתח לגוגל על מנת להבין את האיסורים הקיימים.

על מנת למכור באתרים השונים יש לעמוד בדרישות מינימום בתור מוכר:

  • מינימום של 25 פידבקים
  • החשבון מוכר במצב טוב
  • יש לך חשבון פייפאל מאושר
  • אתה עומד בקריטריונים של מכירה באתרים בהם אתה מעוניין למכור

דרכים נוספות להגדלת המכירות:

  • צור דף מכירה בשפה המקומית
  • תקשורת עם הקונים בשפתם על ידי שימוש בGoogle translate
  • מחירי משלוח סבירים
  • ודא כי בדף המשלוח ברורים עלויות המשלוח ומכס

וודאו את התקנות של כל מדינה לפני שאתם שולחים אליה. ישנן מדינות כדוגמת ספרד ואיטליה בהן יש אחוזים גבוהים יותר של אובדן חבילות. לא פעם קרה שמוכרים שלחו מוצרים לאיטליה והחבילה הגיעה ריקה ללקוח או שלא הגיעה כלל. בכדי להתגבר על המכירה באיביי למדינות אלה,

יש להגדיר נהלים ברורים, להשתמש בדואר שליחים ובעיקר להיזהר.

למרות אחוזי האובדן הגבוהים, עדיין יש מוכרים שמעדיפים להמשיך ולמכור לאותם הארצות מאחר והתחרות בארצות אלה יותר נמוכה ופחות מוכרים עובדים בהן.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *