משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

אלה בריטמן

קטגוריה:

בת 39
נשואה+ 3, מרפאה בעיסוק
מספרת בסרטון על רווח של 30,000 ₪ נטו

"שמי אלה, אני בת שלושים ושמונה מירושלים ובעלת תואר בריפוי בעיסוק, עד עכשיו עסקתי בריפוי בעיסוק עם ילדים, עבדתי במשרד החינוך, עבדתי בכל המקומות וככה הגעתי ל- eBay.
הייתי צריכה כסף, הייתי צריכה הרבה כסף, והבנתי שאם אני אעבוד בתור מרפאה בעיסוק צריך לעבוד עשרים וארבע שעות ביום, ואני צריכה לאכול ולישון ולעשות דברים אז חיפשתי דרך להרוויח יותר כסף בפחות זמן, רצוי מהבית והגעתי ל- eBay.

אני עד היום לא קונה חומרים לאריזה, חוץ מסלוטייפ. אני לא קונה שום דבר, אני הולכת ומוצאת ליד פחי זבל וכל מיני מקומות שזורקים, אני מוצאת קרטונים ואני מוצאת כמויות של נייר פצפצים ואנשים קונים טלוויזיות וזורקים. אני מוצאת גם קלקרים, אני מעולם לא קניתי את המוצרים האלה.

אני עד עכשיו מכרתי, בדיוק היום בדקתי את זה, מעבר לשש מאות מוצרים, 630 או משהו כזה, שכמובן בחודש הראשון אני הרווחתי 100 דולר, מכרתי איזה חמישה או שישה, היום אני מוכרת בסביבות מאה ומשהו בחודש, 120, 110 זה ההיקף שלי.

ההתקדמות שלי מבחינת הכנסות הייתה שבחודש הראשון של הקורס, התחלתי מ-100 דולר, אז עליתי ל- 250, 500. מהר מאד eBay העלו לי את המכסה ובעצם בחודש דצמבר לקראת הכריסמס היה לי שיא והגעתי ל- 30,000 שקל נטו.

לא האמנתי שהגעתי לזה. מצאתי איזה מוצר מאד מאד חם, ובאמת לפני כריסמס אנשים התחרפנו וקנו, ואני זוכרת שבערב אנחנו היינו רואים סרט אני ובעלי וכל שנייה קפץ לי החלון של המוצר שנמכר. ובעלי אורי היה צועק הנה your item, הוא קורא לזה your item זה כאילו השפה שלנו. ופשוט היינו רואים סרט ורואים את המכירות שלי, וזה היה מסחרר ובאמת בסוף החודש ראיתי את החשבון וזה היה מסחרר. קנינו מכונת כביסה, שילמנו כמה דברים, חובות שהיו תקועים, יצאנו הרבה מאד למסעדות, זה באמת מאוד מאוד שינה את החיים שלי ובעיקר באמת זה פתאום הראה לי שאפשר ושלא רק אפשר, שאני יכולה לעשות את זה, ושלא חייבים בשביל זה תוך עשרים שעות ביום לעבוד וללכת לאיזה שהוא מקום, בסך הכל עבדתי שעתיים ביום, לא יותר מזה, לפעמים קצת יותר לענות לטלפונים, אבל אני לא הרגשתי שאני עובדת, זה תוך כדי העיסוקים הרגילים שלי וזה באמת היה מאד מאד מרשים.

כרגע אם זה רק השוטף, קשה לי להגיד אפילו, זה פה ושם זה בין העיסוקים, שעתיים נטו ביום אני עובדת. אם יש בעיות, מיילים יש לפעמים קצת יותר זמן.

אני חושבת שיש אפשרות לעשות לבד, וזה דרך הרבה יותר ארוכה. תצטרך לעשות את כל הטעויות בדרך. יש כמובן סיכון של סגירת חשבון, שזה סיכון מאד מאד רציני. אני בדיעבד חושבת שזה קיצר לי את הדרך בכמה שנים, אז חבל לעשות את הדרך הזאת. אני מכירה אנשים שעושים את זה לבד, זה הרבה יותר קשה. אני חושבת שזה בהחלט מונע הוצאות מיותרות מכיוון ששוב אם אתה עובד, ההחזר של ההשקעה של הקורס הוא מאד מאד מהיר.

אני מאד ממליצה לאנשים למכור ב- eBay. אני חושבת שזה מקום עם הרבה מאד פוטנציאל. יש עדיין המון המון מקום שם לעוד אנשים, לעוד מוכרים. יש המון נישות שלי אישית אין מושג עליהם ולהרבה אנשים, אפשר להיכנס וכל אחד יכול למצוא שם את המקום שלו.

בעוד שנתיים מהיום מבחינת הכנסות אני רואה את עצמי מרוויחה 50,000 ₪ בחודש נטו, וזה מקום שאני קבעתי לעצמי שאני אעצור בו ואני אחשוב אם אני רוצה לפתח את העסק הזה עוד, או שאני רוצה לעשות משהו אחר, כי יש לי עוד כל מיני חלומות לעשות כל מיני דברים בחיים שלי שפתאום הם נהיים ריאליים, שאני בעצם לא אצטרך להרוויח מזה כסף, אני רוצה לעסוק באומנות ובכל מיני דברים אחרים, אז אמרתי ששם אני עוצרת, ואני חושבת על זה, ויודעת שאם אני ארצה עוד יותר אז אין שום בעיה עם זה, צריך פשוט לעבוד עוד ולהגיע לעוד".

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.