משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

אלן זילברמן

קטגוריה:

"תמיד רציתי לקדם את עצמי, גם מבחינת פרנסה. אני עם חמישה ילדים, זה ממש לא פשוט, וגם אני עובד, אני שכיר, גם אשתי שכירה, והביחד לא מספיק אף פעם.

נכנס לי ג'וק במוח שאני רוצה להתחיל עם איביי. מאז הפעם הראשונה שנתקלתי בקורסים של יעל, שראיתי שיש קורסים למסחר באיביי עד שבפועל באמת הלכתי והתחלתי, דחיתי לעצמי כמה חודשים טובים, עד שיום אחד, לפי יום ההולדת שלי, במרץ לפני שנה, אמרתי "אני אתן לעצמי מתנה" והתחלתי.

מה שהפחיד אותי לפני שהתחלתי זה קודם כל, זאת השקעה, גם מבחינת ההשקעה של הקורס, ואם זה הפחד שזה עוד דבר כזה שאני אתחיל ואני לא אצליח, וגם פחד להכיר משהו חדש שלא הכרתי.

בקורס קודם התחלנו, למדתי את המערכת מה זה איביי בכלל, איך מעלים מוצרים.

המוצר הראשון שמכרתי היה בגד משומש של הילדים שלי, היה לי סטוק של בגדים שלא בשימוש, זה נמכר ב-5 דולר, אני חושב, אבל זאת הייתה התרגשות.

אני זוכר את עצמי בקורס, שאני ממש לא פחדתי, ומיד בימים הראשונים של הליווי כבר פרסמתי מוצר. על כל מוצר שהייתי מפרסם הייתי מקבל ביקורות של המנטורים, עדכון השעה, תשנה פה, תוסיף מילה כזאת או אחרת, וראיתי תוצאות. לאט לאט עם כל מוצר התחלתי להבין יותר איך זה עובד- המערכת, שירות לקוחות, מה לענות, איך לענות, איך לקדם את עצמי בתוך איביי.

עם כל הליווי שקיבלתי בימים של הקורס באמת הגעתי לתוצאות מאוד מאוד יפות. אני זוכר שאני אישית היה לי איזשהו עט שמצאתי במגירה, שקיבלתי מבת מצווה, איזה עט יוקרה, ואמרתי 'אנסה את זה, אולי אעשה קופון חדש', ופתאום זה נמכר ב-150 דולר, ובאמת אמרתי 'אם אני יכול להרוויח 150 דולר על עט אחד, אני יכול להמשיך ליותר'.

המטרות שהצבתי לעצמי לפני תחילת הקורס: רציתי שלאט לאט יהיה לי מקור הכנסה נוסף למשפחה והצבתי לעצמי שבחודש הראשון יהיה 50 דולר ואחרי זה 200 דולר וכן הלאה. בסופו של דבר הגעתי למטרות עוד לפני כי היו לי כמה מכירות די טובות, אבל כן, רציתי לעצמי לנשום יותר לרווחה, גם להשלים את ההכנסה וגם לשמור קצת, להשאיר איזו קופת חסכון בצד, אם אני אצטרך יום אחד, שיהיה לי לאן לפנות.

עד היום הגעתי למטרות, אני מוכר בכ-30,000 דולר בחודש, זה היקף המכירות שלי. אני כבר עובד עם שלושה ספקים שונים, שני ספקים אמריקאים וספק סיני אחד.

אני מוכר הרבה צעצועים, מוצרי אלקטרוניקה, זה רוב הכיוון שלי, ויש לי כיוון חדש למכור מוצרי אופנה.

אני יכול לישון בלילה ובבוקר יהיו לי עוד 100 דולר מכירות, או אפילו 100 דולר רווח כמה ימים, וזה יותר ממה שאני עושה ביום עבודה כשכיר פחות או יותר.

חלק מהדברים השקעתי בקורסים נוספים, התחלתי לעשות קורס באמזון, ושילמתי על הקורס מהכסף שעשיתי באיביי.

בלי הקורס לא הייתי מגיע למקום שהגעתי היום. יש המון אנשים שעושים טעויות וסוגרים להם חשבונות, לא יודעים ממה להיזהר ומתחילים ישר למכור דרופשיפינג בלי להתנסות בלמכור דברים מהבית, וכן צריך ליווי, לפחות בהתחלה.

הקשיים שהתגברתי עליהם בדרך… זה היה קודם כל לקבל את התמיכה של הסביבה הקרובה שלי שלא כל כך האמינו שזה אפשרי, ולהכיר את העולם החדש. זה היה מאוד חדש.

בסופו של דבר, גם האנגלית שלי השתפרה במהלך הקורס, והקשר עם הספקים, והיום באמת הדברים עובדים יותר חלק.

מה שגיליתי שעושה אותי סוחר טוב זה שלא פחדתי, אני ממש קפצתי למים מאוד מהר, ואני מנסה לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלי.

אני ממליץ לכל אחד שידע שהוא יתמיד וימכור באיביי. אני לא חושב שזה כסף שהוא קל, אבל אתה יודע שעם עבודה קשה, ושאם מתמידים ולומדים – זאת שיטה שאין סיבה שמישהו לא יצליח.

הטיפ הכי גדול שאני יכול לתת לאנשים זה קודם כל להציב לעצמם מטרות ובאמת לעקוב אחר המטרות ולהתמיד. מי שמתמיד ואומר כל יום 'אני אעשה, אני אפרסם ואני אמכור' – בסופו של דבר יצליח.

בעוד שנתיים אני רוצה לראות את עצמי מרוויח סכום די נחמד, שאני אוכל לישון בשקט ולדעת שהילדים שלי יקבלו את הטוב ביותר. להזיע פחות ולהרוויח יותר."

 

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.