משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

דבי זילברמן

קטגוריה:

היי דבי.

היי יעל.

אני ממש שמחה לארח אותך פה היום ואני רוצה לספר שהגעת למכירות של 18,000 דולר באיביי, והתחלת את הקורס אצלנו לפני שנה. אני רוצה, לפני שניכנס ונדבר על הנושא של המסחר עצמו, לשמוע על רגע לפני שאת מתחילה לסחור, מה את עושה בחיים?

בהשכלה שלי אני מהנדסת מחשבים, זה באמת מה שעשיתי רוב החיים שלי. הייתי 25 שנה בתחום ההיי-טק, ובגיל 47 כשהגעתי אל הבוס לקבל את הקידום הבא, קיבלתי במקום זה את הזבנג של "תודה רבה, את מפוטרת". זה מאוד מאוד קשה, ואני בטוחה שיש הרבה אנשים שחווים את זה או שחברים שלהם עוברים את זה או שהם מפחדים מזה. אז קודם כל, אפשר לקום ולהמשיך, אבל זה באמת היה קשה.

ואיך נראים החיים שלך בתור עובדת היי-טק?

מאוד אהבתי מה שעשיתי, אבל בגדול זה הרבה מאוד שעות, זה הרבה אחריות.

ואיך נראה סדר היום שלך בתור עובדת היי-טק? מתי את יוצאת מהבית?

הייתי יוצאת מהבית בשעה 8, היה לי מזל שעברתי לחברה בירושלים, אז עבדתי קרוב לבית, אבל קרוב לבית זה אומר שאחרי שהילדים היו עולים למיטה, הייתי חוזרת לעבודה.

הייתה לך את המחשבה הזאת שיכולים לפטר אותך?

ממש לא. לא עלה בדעתי.

איך הרגשת באותו הרגע?

בלאק אאוט. לקח לי שבועיים לספר לבעלי, כמה שזאת הייתה הפתעה.

ומהרגע הזה שמודיעים לך שאת מפוטרת עד הרגע שאת מבינה שאת רוצה להתחיל לסחור באיביי, כמה זמן עובר?

זה הרבה זמן, כי היה לי חלום, איזשהו סטארט אפ בתחום התיירות, תיירות אני אוהבת, והלכתי ללמוד קידום אתרים כדי לקדם את העסק שלי. מה שקרה זה שמצאתי את עצמי קרוב לסיום קורס של קידום אתרים, עם חברה לקידום אתרים, שאני עושה קידום לחברות אחרות ולא לעצמי. זה לא היה בשבילי, חיפשתי עוד כמה דברים, ואז בדיוק היינו צריכים לחתן את הבן. חיפשתי כל מיני אביזרים לחתונה, ואיפה מצאתי אותם? רק באיביי. היה ממש חודש אחרי זה שהתחלתי לראות את הפרסומים שלך. אני חושבת שראיתי שלושה פרסומים, לא יותר, והתלהבתי. אמרתי, זה בשבילי!

למה?

אני ניסיתי הרבה מאוד דברים באינטרנט בעבר, כי הבנתי שהאינטרנט זה המקום אם אני רוצה באמת להרוויח- זה המקום, ואני חשבתי שאני צריכה לעשות את זה לבד. אני קניתי כל מיני תוכנות וכל מיני דברים ואני ראיתי בסופו של דבר שאני משקיעה הרבה יותר כסף ממה שאני מרוויחה, ובמקום להרוויח אני מרוקנת את חשבון הבנק, שזה לא הרעיון 🙂

השיטה של הדרכה באינטרנט בשבילי זה מצוין. השילוב הזה של הסרטונים, פייסבוק, המנטורים והעבודה ביחד, הבנתי שזה כנראה מה שהיה חסר לי בכל הניסיונות שלי בעבר לעשות משהו באינטרנט.

אז את אומרת "איביי זה בשבילי" ו…

אבל זה היה יקר לי. בעלי היה עצמאי ואני גם הייתי עצמאית, וזה מאוד קשה עם שלושה ילדים, שני עצמאים בבית, במיוחד כשאתה רגיל לחיים של היי-טקיסט. זה לא היה יקר, אבל זה היה יקר לי. בעלי כל כך תמך, וזה היה פשוט נהדר, הוא אמר "את הולכת על זה, כי זה בשבילך". הוא גם ראה שזה מתאים לי, ואז התחלתי. אני מתמוגגת…

מה המוצר הראשון שאת מוכרת?

המוצא הראשון היה עניבה של בעלי, איזושהי עניבה שהוא קנה לפני הרבה שנים. זה משהו מכוער להחריד, זה היה עוד תלוי בארון. אני התפלאתי שמישהו היה מוכן לקנות אותה אפילו במחיר הפסד של 99 סנט. זה היה הדבר הראשון.

היו לך חששות לפני שהתחלת את הקורס?

האמת שלא, זה מדהים. הרי קיבלתי המון מכות בעבר- גם המכה של הפטורים, וגם המכה של לנסות הרבה דברים ולא להצליח, שזאת לא הרגשה נעימה, אז אמרתי פה, יש פה ליווי ויש פה משהו מאוד מסודר, ואני יודעת שאני יכולה להצליח, ולא, דווקא בקטע הזה לא חששתי.

מה הכלי שניתן לך במהלך הקורס שהוא היה הכלי עם הכי הרבה ערך מבחינתך?

לא חושבת שיש אחד. זאת אומרת, השילוב הזה של ההדרכה המסודרת, המאוד מאוד מאוד ברורה, כולל גם לבנאדם ש… אני אשת מחשבים, אז אני חושבת שאני יודעת הכל, אבל זה כל כך עזר לי – הסדר והעריכה המסודרת, והמנטורים, זה פשוט שילוב מאוד מאוד טוב, וכמובן עבודה אמיתית. אי אפשר רק לשבת ולהקשיב. צריך לעשות.

ספרי קצת על המסלול שהביא אותך למכירו של 18,000 דולר בחודש.

אוקיי, אז כמובן שהתחלתי עם דברים מהבית. הרווחים הם מצוינים, בגלל שאלו דברים שהם מהבית, אני בכלל לא מחשיבה כמה אני שילמתי עליהם, בשבילי הם אפס קניה, והרווח.. זה נהדר.

אני זוכרת שסיפרת לי שהלכת לאיזשהו סייל, קנית דברים…

בשני שקל, ומכרתי חולצת משי ב-40 דולר, על השקעה של שני שקלים. אפילו עם המשלוח נשאר לי רווח של 70%. שם הרווחים הם באמת מצוינים. אני ממשיכה, אני לא סיימתי עם זה, אבל פתחתי חשבון נוסף ושם אני עושה דרופשיפינג. זאת אומרת, בעיקר אני מוכרת דברים שאני קונה באמזון, וזה גם חצי אוטומטי. את החלק היותר טכני מישהו אחר עושה, ואת החלק החשיבתי והלוגי – מה להעלות וכמה – זה כבר אני עושה בעצמי.

ואיך החיים שלך נראים היום?

קודם כל, הכי כיף. אני נהנית היום יותר ממה שנהניתי בכל החיים שלי כשעבדתי, ונהניתי. אני לא מרגישה שאני עובדת בכלל. בבית הרבה יותר רגוע, גם כי בעלי מאוד תומך וגם כי יש יותר כסף. זה כיף, זה פשוט משהו אחר. אני גם רואה שבי בלבד תלוי הגידול, וכשאני רואה את הגידול במכירות מחודש לחודש ומשנה לשנה… אני הצבתי לעצמי באפריל יעד, שאני רוצה להרוויח 200 דולר ליום נטו, בסוף השנה, שזה יוצא 6,000 דולר בחודש, שזה כבר ממש משכורת! ב-30 בדצמבר הגעתי ל-220 דולר.

מה המטרה שלך לעוד שנה מהיום?

המטרה שלי בעוד שנה מהיום היא להגיע ל-40, 50 אלף דולר מכירות בחודש, אם אנחנו מדברים על דרופשיפינג, ברווח של 15%, שזה מאוד מאוד יפה, כיום יש לי רווחים של 15%, זה (סכום המכירות) רק לא כל כך גדול.

מה את יכולה להגיד לאנשים שמתלבטים אם לעשות איביי, לא לעשות איביי…?

אחד הדברים שצריך להבין, אם לעשות איביי או לא לעשות איביי, זה שזה משהו שאין בו הוצאה ואין סכנה ויש כל כך הרבה אפשרויות להתקדם. אן סיבה שמישהו אחר לא יעשה את זה, אין סיבה שאף אחד לא יעשה את זה.

את חושבת שאפשר ללמוד איביי לבד?

אני חושבת שאפשר ללמוד איביי לבד, אבל עם הרבה שגיאות, הרבה נפילות והרבה יותר דם, יזע ודמעות, מאשר אם עושים את זה בצורה מסודרת. אין מצב שהייתי מגיעה לאיפה שהגעתי בלי הקורס.

מה הטיפ שיש לך לאנשים שרק מתחילים?

פוקוס. מאוד חשוב, להיות מפוקס במה שאתה עושה. צריך לחפש דברים בהתחלה שאפשר להרוויח עליהם יפה, ושלא ירגישו בהתחלה שהם "מפסידים", צריך שיהיה רישום וצריך שיהיו יעדים. באמת שצריך שיהיו יעדים ולעבוד לפי תוכנית עבודה. זה תמיד עוזר.

דבי, תודה רבה. אני ממש שמחתי לפגוש אותך, ומה אמרנו המטרה לעוד שנה מהיום?

50,000 דולר מכירות בחודש,10,000 דולר רווח בחודש, אני מבסוטית.

ואז נקבע עוד ראיון.

בכיף J

אז לחיי 50,000 הדולר הבאים ותודה רבה.

תודה רבה לך, ובאמת שאני לא יכולה רק להגיד לך תודה, כי בלעדיך, בלי כל המערכת שאת בנית, אני יודעת שלא הייתי כאן היום, ולא כל כך נהנית ורואה עתיד ורוד.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.