משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

יובל יהלומי

קטגוריה:

"איך נראו החיים שלי לפני שהתחלתי באיביי? קמתי בבוקר, ארגנתי את הבנות, יצאתי מהבית, 12 שעות עבודה, חוזר הביתה, הילדים ישנים, אני לא שותף לחיים שלהם. עובד מצאת החמה עד צאת הנשמה.

לפני שהתחלתי את המסחר באיביי לקחתי בשנים הקודמות כל מיני קורסים- פרסום בגוגל, תכניות שותפים, היה גם קורס איביי ישן שלקחתי, עם פורומים שהתמיכה בהם לא הייתה קיימת למעשה, תשובות פעם בשבועיים-שלושה, קורסים לא מעודכנים, עד שהגעתי ליעל גלזר.

כששמעתי בפעם הראשונה יעל גלזר זה היה לפני בערך 3 שנים ובמקביל להיי-טק התחלתי קצת ללמוד את הנושא. התחלתי לשחק, קצת למכור, להבין, ולמעשה לפני שנה התחלתי לעסוק בזה ברצינות.

הפחדים שהיו לי לפני שהתחלתי לסחור באיביי היו פחדים מכישלון, מלהפסיד כסף, שלא תהיה תמיכה, שאני אתקע, שאני לא אדע מה לעשות.

היו החודשיים הראשונים שישבתי מול המחשב לחשוב ואחרי זה פשוט קפצתי למים. הבנתי שאם אני רוצה להתקדם אני חייב להעז, ולא לפחד להפסיד, ומשם התחלתי לצמוח. החלטתי שאני מיד קונה חנות, כי ידעתי לאן אני רוצה להגיע.

המוצר הראשון שמכרתי באיביי היה מטבע ישן של 10 אגורות, זאת הייתה התרגשות אדירה. פתאום מישהו קונה ואני צריך לעטוף את זה ולשים על זה בול, ולשלוח ולעדכן ולהתפלל שהכל מגיע בשלום.

התחלתי עם חשבון מאוד מאוד קטן ופשוט בחודש הראשון הפסדתי 10 דולר, בחודש השני כבר הרווחתי 50 דולר, בחודש השלישי הרווחתי 100 דולר.

המטרה הראשונה שלי, כשהתחלתי, הייתה קודם כל להפסיק את העבדות של ההיי-טק, להיות יותר בבית, להיות יותר עם הילדים. המטרה שלי לרווחים של סוף שנה הייתה להגיע ל- 2,500 דולר, שהגעתי לזה כבר אחרי 5 חודשים במסחר, ולמעשה את המליון דולר הראשון שעשיתי היה כשהבת הקטנה שלי אמרה לי "אבא, איזה כיף, אתה בבית".

אני סוחר עשרה חודשים, הגעתי לסכום הרווחים שרציתי, אני בבית עם הילדים, אני עוסק באימון אישי להצלחה, וכיף בחיים.

החודש האחרון היה 26,000 דולר מחזור מכירות, 15% רווח. למעשה היום אני מוכר בשתי שיטות- אחת, יש לי דרופשיפינג מארה"ב, כל מיני גאדג'טים ודברים שונים שאני קונה, והשיטה המרכזית כרגע זה דרופשיפינג מאמזון, שאני מוכר מכל הבא ליד, ויש אפילו מספר מוצרים שאני המוכר הכי גדול שלהם באיביי.

מה שהופך אותי לסוחר טוב, זה שאני לומד מאנשים מצליחים, אני עוקב אחרי סוחרים מצליחים, אני לומד את השיטות שלהם ומשפר אותן לפי היצירתיות שלי וזה הולך לי. זה ניסוי ותהייה, ללמוד מכישלונות, לשחזר הצלחות, סבלנות וראייה לטווח ארוך.

מה הקורס נתן לי? ממש הרגשה של משפחה. יש עזרה הדדית, תשובות יומיומיות, עזרה אחד לשני, מענה לשאלות, לקשיים, שיתופי פעולה. פשוט חלום.

לעשות את זה לבד, יש כל כך הרבה קשיים ודברים שיכולים לעכב, וכשעושים את הדברים ביחד ולומדים מכשלונות והצלחות של אחרים זה נותן הרבה מאוד מוטיבציה ואנרגיות להמשיך לעבוד, זה שווה כל שקל.

המטרות שלי, מה שהצבתי לעצמי זה להגיע ל-10,000 דולר רווח בחודש, ואני אגיע לשם.

עוד שנתיים אני רואה את עצמי עוסק באימון אישי להצלחה, אני רואה את עצמי שיש לי עוזר שעושה לי את העבודות שאני לא אוהב לעשות באיביי, ואני עושה את הדברים שאני כן אוהב לעשות, ויש לי חיי עושר, שפע וחופש כלכלי, ואני עושה את כל הדברים שרק חלמתי לעשות.

הטיפ הכי גדול שאני יכול לתת לאנשים זה לא לחשוב על הפסדים, וכן לחשוב על הצלחות. לחשוב קדימה ולא אחורה. להתחיל בקטן, לנסות ולשכפל הצלחות וללמוד מכשלונות, ולציין נקודות שרוצים להגיע אליהן ופשוט לצעוד לשם.

אם אני הצלחתי, כל אחד יכול."

יובל יהלומי, 25,000 אחרי שנה

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.