משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

רינת פלג

קטגוריה:

נשואה+ 3, אשת קבע לשעבר

מחזור מכירות ממוצע בשנת 2013: 35,000 ₪ / חודש
"לפני 5 שנים בערך הכרתי את איביי. התחלתי לסחור לא בהצלחה, שלא לומר בכשלון והפסדים צורמים, כי עשיתי לבד ועשיתי המון המון טעויות. סחרתי בהפסדים ענקיים והחלטתי לעזוב את זה, החלטתי לחפש את עצמי במקום אחר. ואז בעצם מצאתי את עצמי איפה שאני היום, בעסק שלי, והיות והעסק שלי הוא מאוד מאוד דינמי ויש לי הרבה זמן פנוי בין מטופל למטופל, אז בעצם חיפשתי איך למלא את החלל הזה. וכשנתקלתי ביעל, אז אמרתי בעצם לבעלי, כאילו, אז אולי זה כן עובד ואני בעצם עשיתי משהו לא בסדר, ואז התחלתי ללמוד בצורה מסודרת ולהבין מה אני עושה, ולא לעשות שטויות, ולא לעשות טעויות, ולעשות את הכל בעצם עם הכוונה מאוד מאוד מסודרת, ואז התחלתי לראות את הכסף. אז בחודש הראשון כבר הרווחתי 700 דולר ובחודש השני הרווחתי 1,500 דולר, ואחר כך עמדתי משהו כמו 3-4 חודשים על 2,000 דולר, ומאז אני מרוויחה סכומים יפים מאוד של 5 ספרות בדולרים וזה כיף.

אני חושבת שהיתרון הכי גדול בשיטה של יעל זה בעצם הליווי המקיף, הליווי הצמוד, היד ביד הזה בעצם שמוליכים אותך מהבסיס, מבחינתי אני קוראת לזה כתה א' עד בעצם להצלחה.

היום מבחינת המסחר אישית שלי באיביי אני משקיעה משהו כמו 4, 5 שעות ביום.
אני גם מוכרת דברים מהבית, יד שנייה מה שנקרא, אני גם מוכרת דברים שאני קונה בחנויות כאן בארץ, ואני גם עובדת בשיטה שנקראת דרופשיפינג, שזה בעצם אני קונה ממישהו והוא בעצם שולח עבורי את המוצרים ללקוח. כל מה שיכולתי להפסיד בעצם זה את הכסף של הערכה וגם את זה לא יכולתי להפסיד כי יש אחריות מלאה על הערכה, אז אם הייתי מגלה שלא מתאים לי, אז לא מתאים לי, מחזירים ולהתראות. ככה שאיזשהו הפסד ממשי לא היה נגרם לי בכל מקרה.

זה ממש כיף, זה מאוד כיף להרוויח 5 ספרות, זה מאוד כיף שבעלי אומר לי "אז תצמצמי קצת, מה קרה?", אז אני אומרת לו "תגיד, אתה יודע כאילו כמה אני מרוויחה באיביי?!".

זו דרך מצוינת לעצמאות כלכלית, אני מציעה לכל אחד שבאמת יש לו קצת זמן פנוי, אפילו שעה ביום, זה מספיק לגמרי כדי להתחיל לסחור באיביי. אני חושבת שזו דרך מצויינת לעצמאות כלכלית, למי שעדיין נשאר שכיר, באמת כל הוצאה שכל אחד חושב לעצמו שהוא רוצה, אבל אולי לא יכול להרשות לעצמו, אני באמת חושבת שאיביי זה אחלה פתרון כדי להביא את הכסף הזה".

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.