משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

שגיב בוקסר

קטגוריה:

נשוי + 1
בעל עסק
נצרת עלית

"לי קוראים שגיב, בשעות הפנאי אני מנהל חנות. בכמה חודשים אחרונים אני מתעסק עם eBay. ילדים עדיין לא, אחד בטוסטר.
אני גר בנצרת עלית. שמעתי מחברים שאפשר להרוויח בתכל'ס.

בחודש הראשון אני חושב שמכרתי עשרה מוצרים, וגם זה היה מגניב, כי לפני זה לא מכרתי שום דבר משמעותי. ככל שהקורס התקדם, לקראת אמצע החודש השני, כבר התחילו לפרוץ העניינים, החשבון שלי היה טוב יותר מבחינת מצב, יכולתי להעלות יותר מוצרים מבחינת eBay ודאגתי כל הזמן שהמכסה הזאת תהיה מלאה.

מבחינת הכנסות, בחודש הראשון כיסיתי חצי מהתשלום הראשון של הקורס, בחודש השני כיסיתי תשלום מלא של הקורס, בחודש השלישי כיסיתי כמעט את מה שנשאר מהקורס, אני חושב שנשאר לי עוד תשלום אחד לכסות וזה בטח יקרה בחודש הזה ונגמר הסיפור.
כמעט לכל המטרות שהצבתי לעצמי הגעתי. יש עוד כמה מטרות רחוקות טווח שאני בדרך לשם. אני מניח שעד סוף השנה, אני כן אגשים את כל המטרות שלי.

הכנסות ריאליות מבחינתי זה 1,500-2,000 דולר בחודש נטו אחרי תזרים, אחרי הספקים אחרי הכל אני מניח שאני אגיע לשם בחצי השנה הקרובה. אני בטוח אגיע לזה, אם לא תוך חצי שנה, תוך שבעה חודשים, אני אהיה Large עם עצמי.

כשחסר ידע ויש שאלות אז קודם כל יש את הקבוצה בפייסבוק, ששם אפשרי לשאול ולקבל כל מיני תשובות לאיזו שאלה שלא תהיה,
כמובן בתחום eBay. אני אישית ממליץ לאנשים למכור ב- eBay, במיוחד למישהו שרוצה לעשות משהו אחר עם החיים שלו. לא אומר ישר לרוץ ולעזוב עבודות ולחפש את מזלך ב- eBay, אבל בהחלט לשלב בין השניים, לפחות לתקופה הראשונה, להעמיד חשבון, להעמיד חנות ובעצם לצאת לדרך חדשה. החיים משתנים פלאים מהעניין הזה.

הדבר שהכי משתנה זה קודם כל נורא כייף, ולכל מי שהיום נוסע ונתקע שעתיים בפקקים הלוך חזור במהלך העבודה הרגילה שלו, פשוט מתחילים לעבוד מהבית. ברגע שאתה עובד מהבית הדברים נראים אחרת. נכון צריך משמעת ואתה לבד, אין לך את הבוס שנותן לך רשימת מטלות, אבל להיות הבוס של עצמך זה הדבר הכי כייף בעולם.

ברגע שעובדים על מחשב Laptop, מחשב נייד, הדברים הם קצת פחות מסובכים בלקחת חופשים וכאלה. אני בעוד שנתיים רואה את עצמי עם חנות בינונית, או גדולה אפילו, מוצרים נמכרים, מוצרים עולים, מוצרים מסתיימים. אני רואה את עצמי עובד עם כמה וכמה ספקים בארץ ובחו"ל. אני רואה את עצמי עושה אחלה עסק eBay.

הכנסה בחודש הייתי רואה 10,000 דולר נטו".

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.