משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

שי שטינמץ

קטגוריה:

41, נשוי + 3, גר בגליל
פרש לפני 5 שנים מעבודתו כשכיר
הכנסה חודשית ממוצעת בשנה האחרונה: עשרות אלפי ₪ בחודש

"קוראים לי שי שטינמץ, אני בן 41, נשוי, אבא לשלוש בנות וגר בגליל.
המצב היום שאני מסיים את שנת 2013 במחזור מכירות של 6 ספרות, שזה כיף מאוד גדול.

כשהסתכלתי קדימה, מה אני רוצה לעשות בעוד 5 שנים, בעוד 10 שנים, הבנתי שבעצם מישהו אחר מתכנן את החיים שלי. המעסיק שלי. והיום זה המעסיק הזה ומחר זה מעסיק אחר.
הבנתי שאני צריך לקחת אחריות על זה, ולמה אני יכול להוביל את זה למה שאני חושב שמגיע לי. לי כל הזמן היה בראש שאני הולך לדרך עצמאית, אז זה אומר לפתוח עסק, שאני הולך להשקיע השקעה מאוד יפה, והגעתי לאיזשהו כנס של יעל וזה הדליק אותי מאוד.
כשהבנתי שאפשר גם לעשות את זה אחרת זה קסם לי בצורה מדהימה ואמרתי שאני הולך על זה. והתחלתי למכור. להעלות מוצרים כמו שעון שלא עובד, או חצי בושם של אשתי או איזו עניבה שהיתה לי בארון או איזה פאזל של הילדים. אמרתי "אלוהים אדירים, מי יקנה את הדברים האלה?"… והייתי פשוט בשוק. זה פשוט לא יאומן. פשוט לא יאומן. אתה לא מאמין שיש מישהו מאוסטרליה שהשעון שלא עובד שלך זה בדיוק מה שהוא מחפש.

אני יכול לומר שבערך אחרי שמונה עשרה חודשים כבר הגעתי למחזור מכירות של 5,000-6,000$ בחודש, שזה כבר התחיל לייצר לי הכנסה נחמדה.
כל מה שאני צריך בעצם בשביל לנהל את העסק שלי זה מחשב וחיבור לאינטרנט. זה מה שאני צריך. אני לא חייב להיות בפיזי באף מקום מאוד ספציפי. אני לא חייב להחזיק עובדים, אני אדון לעצמי, והגמישות הזו מבחינתי היא ערך מוסף מאוד מאוד גדול.

אני היום למעשה מוצרים מוכר בעיקר מספקים, אני מוכר עוד דברים מהבית, בעיקר מאוד כיף לי לצלם, ויש לי הזדמנות של דברים יפים מהבית שכבר לא צריך אותם, אבל בעיקר אני מוכר מספקים. הכי קשה למוכרים חדשים זה סבלנות. אתה יוצא למקום חדש, אתה רוצה להרוויח עשרות אלפי דולרים בחודש, אתה רוצה לרוץ קדימה, כי אתה באטרף ואתה כאילו נעצר כל הזמן ולכן צריך להבין שבניית עסק לוקחת זמן. אני חושב שלעשות לבד זה לא דבר חכם. אין פטנט אחר, אם אתה רוצה להתמקצע אתה צריך ללמוד. זה מונע ממך כישלונות מיותרים ותסכולים.

אחד היתרונות באמת שיש בקבוצה הזאת זה המנטורים, מישהו שעשה את זה ויודע לענות לך גם תשובות מקצועיות על השאלות שלך, ואתה יכול לסמוך על זה שהוא עשה את זה. זה נותן תחושת ביטחון מאוד מאוד טובה. מאוד מאוד טובה.

אם אתה מוכוון מטרה וזה מה שאתה רוצה לעשות אז אתה לוקח את זה, נושם עמוק ובונה את העסק לאט לאט ומתקדם עם זה, אתה מגיע לתוצאות טובות. אתה מגיע לתוצאות, כי אין פה שום דרך אחרת.

אם אני מסתכל על איביי, היא פלטפורמה שקיימת משנת 95', 98', אנחנו תיכף סוגרים 20 שנה לפלטפורמה והיא רק הולכת וגודלת ואני הולך לגדול עם זה. עם החדשנות, עם מוצרים, עם ספקים.

אני בגיל 50 מתכנן לצאת לפנסיה, לא מעניין אותי כלום, ואני מוכוון לשם".

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

סגור לתגובות.