משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

שלושה תנאים לתחילת עבודה עם ספק דרופשיפינג

קטגוריה: קורס איביי

אחת משיטות המסחר הנפוצות ביותר באיביי, היא הדרופשיפינג. בשיטה זו אנחנו מוצאים ספק שיהיה מוכן לשלוח את המוצרים שלו ללקוחות שאנחנו נספק לו. את המוצרים האלו אנחנו מפרסמים באיביי בצורה מוכרת ומרשימה, וכאשר יש מכירה אנחנו מודיעים על כך לספק, קונים ממנו את המוצר, והוא שולח אותו הלאה ללקוח.

איפה הרווח? בהפרש שאנחנו נקבע. המחיר בו פירסמתם את המוצר, הוא התשלום שתקבלו מהלקוח שלכם. כאשר תפחיתו ממנו את העמלות של איביי ופייפל, ואת מחיר קניית המוצר מהספק, מה שישאר זהו הרווח שלכם. זה יכול להיות דולר אחד, וזה יכול להיות גם 40% ממכירה של 100$.

אבל איפה מוצאים ספקים שכאלו, ואיך מוודאים שהם אכן אמינים ומוצלחים?

היכן נמצא ספקי דרופשיפינג?

ספקי דרופשיפינג נמצאים כמעט בכל מקום. אבל ננסה להתמקד בשלושה עיקריים:

  1. בסביבה הקרובה למקום מגוריכם – כל חנות, עסק קטן, עסק תעשייתי או מפעל שפועלים קרוב לביתכם, יכולים להפוך לספקי דרופשיפינג תחת תנאי מסוימים. על התנאים הללו נפרט בהמשך.
  2. בכל רחבי האינטרנט – בגוגל, באתרים הגדולים כמו וולמארט ואמזון, ובעצם בכל אתר שקיים אפשר לומר שכבר יש ספקי דרופשיפינג. אמזון ווולמארט לדוגמה הם בין ספקי הדרופשיפינג הגדולים ביותר, גם אם אינם מנסים להיות.
  3. באתרים המרכזים ספקים – אתרים כמו SaleHoo, ו – WorldWideBrand הם אתרים שמרכזים בתוכם ספקים מכל העולם שלעיתים די קרובות גם מספקים שירותי דרופשיפינג.

התשובה לשאלה "איפה למצוא ספקים?" היא די פשוטה. מה שחשוב באמת זו השאלה "איך נדע שזהו ספק טוב?", ועל כך נפרט בחלקים הבאים במאמר. חשוב גם להתכונן כמו שצריך לשיחה עם הספק, ולהכין את תסריט השיחה שלכם בצורה נכונה

 

1 – ודאו שאכן אפשר למכור ברווח

כאשר מצאתם ספק, לפני שתתחילו לעבוד איתו, בדקו שהמוצרים שלו אכן נמכרים, ואפשר למכור אותם ברווח. קחו מוצר כזה, חפשו אותו באיביי, ובדקו בכמה כסף מוכרים אותו אנשים אחרים.

האם המחיר בו תקנו את המוצר, ועוד כ-15% מן המחיר שקיים כרגע באיביי, משאיר לכם רווח? אם כן, אז המוצרים הם רווחיים.

באפשרויות החיפוש של איביי חפשו מכירות שהסתיימו ובדקו – כמה פעמים המוצרים נמכרו? האם הם לרוב מסתיימים ללא מכירה? אם מצאתם הרבה מוצרים כמו שלכם מסומנים בירוק, מצאתם ספק עם מוצרים שנמכרים ברווח.

2 – בדקו איך תוכלו ליצור קשר עם הספק

האם הספק זמין בטלפון? או רק באימייל? תוך כמה זמן הוא עונה לאימיילים שלכם?

התקשורת עם הספק חשובה מאוד, כי במקרה והלקוח מתלונן על המוצר או על המשלוח, אתם תרצו לספק לו תשובות כמה שיותר מהר. רק אם הספק זמין כל הזמן (או לפחות מרבית הזמן) תוכלו לספק תשובות שכאלו.

כמו כן, אם תבנו מערכת יחסים טובה עם הספק, ותרגישו בנוח ליצור איתו קשר בכל הזדמנות, אז מצבכם אפילו טוב יותר. כך, כאשר יצוצו בעיות, הספק ישמח לעזור לכם, ולא יקשה עליכם בפתרון הבעיה.

3 – הזמינו מוצר בעצמכם ובידקו את איכותו

אחת מן השיטות הנפוצות ביותר לוודא את איכות מוצריו של הספק, היא להשתמש בהם בעצמכם. הזמינו מוצר והשתמשו בו כמו כל לקוח אחר. נסו אפילו להחמיר ובדקו האם המוצר נהרס בקלות.

המטרה שלכם היא לא לשמור על המוצר, אלא לבדוק כמה הוא איכותי. היה לכם קשה להרוס את המוצר? סימן שמדובר במוצר איכותי ואמין, וכדאי לפרסם אותו למכירה באיביי.

האם שלושת התנאים מעלה נענו?

אם כן, אז מזל טוב – מצאתם לכם ספק שאפשר לעבוד איתו ולהרוויח יחד. כעת מה שנשאר לעשות הוא לדרוש מהספק פרטים ותמונות של המוצרים ולהתחיל להעלות אותם למכירה באיביי.

רוצים לדעת איך להעלות את המוצרים, ואיך להרוויח ממכירתם? צרו עימנו קשר.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *