משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

למה חשוב ללמוד איך לסחור ומה בעצם לומדים בקורסים על איביי?

קטגוריה: קורס איביי

אם הגעתם אלינו, סימן שגם אתם כבר הבנתם כי איביי היא פלטפורמת מסחר מהמצליחות בעולם, והמוכרים בה מגלגלים סכומים כספיים גבוהים מאוד – באופן חודשי.

אם הגעתם אלינו, סימן שגם אתם רוצים להיות חלק מן המוכרים האלה, או לפחות שקלתם להיפתח לעולמות מסחר חודשים וחלמתם לייצר לכם הכנסה חדשה – משמעותית יותר מהכנסות רבות אחרות שאפשר לייצר.

אז כיוון שאתם כבר כאן, וכיוון שכבר הבעתם עניין, הרשו לנו להסביר – למה בכלל צריך קורס באיביי, ומה כבר לומדים בקורסים שכאלו?

המכירה באיביי זוהי מיומנות נרכשת

כפי שלא הייתם רוצים שאת העסק שלכם ינהל אדם חסר ניסיון והשכלה, וכפי שהייתם רוצים שהרופא שלכם יבין דבר או שניים באנטומיה, כך גם לא הייתם רוצים לקנות ממוכר איביי שאינו מיומן.

יש באיביי רבדים רבים שכדאי להכיר, פרט לדרך להעלאת הליסט. ישנם נושאים רבים שכדאי לכם לדעת ולהכיר, לפני שאתם קונים מלאי וממש מתחילים למכור, רבדים שיש שתי דרכים להיחשף אליהם – ניסיון ארוך זמן, וקורס.

אנחנו, בגלזר הדרכה בע"מ, כינסנו מספר אנשי עסקים שכבר הצליחו בתחום המכירות באינטרנט, שכבר הגיעו לרווחים משמעותיים בחנויות האיביי שלהם, ושלמעשה כבר מתפרנסים מהמסחר. אנשי העסקים האלו צברו ניסיון רב בתחום, גילו את כל הרבדים הנסתרים, ויש להם פרטים רבים שהם רק מחכים לחשוף בפניכם.

כאשר בוחרים לקחת קורס, מקבלים את הייעוץ של המומחים שלנו ולמעשה, מקבלים בתוך שבועות מספר, ניסיון של שנים.

מה תלמדו בקורסים שכאלו?

  • תלמדו להעלות מוצר באופן טכני – מה אומר כל פרט, מהן אפשרויות המכירה, מהן החוקים אותן איביי דורשת, איפה בכלל להתחיל ואיך לצלם וכדומה?
  • תלמדו להעלות מוצר באופן שיווקי מצליח – איך לכתוב את הכותרת, מה היינו רוצים שיופיע בתמונות, מה כדאי או לא כדאי לרשום בתיאור המוצר?
  • בקורסים המתקדמים תלמדו גם איך לנהל את החנות באיביי – מהם כלי הניהול שאיביי מציעה, איך נכון לנהל את המלאי, איפה נוכל לקבל נתונים סטטיסטיים על המכירות?
  • תשפרו את יכולות שירות הלקוחות שלכם – מתי ליצור קשר עם לקוח, מה לכתוב לו בכל פעם, ומה עושים (או לא עושים) כשלקוח מתלונן?
  • תלמדו רבות גם על המערכת של איביי – מהם הפידבקים, איך מוצרים מסודרים למכירה, איך אפשר לנהל סקר שוק?

וזהו רק קצה המזלג.

אז מאיפה מתחילים?

ראשית, את הקורס הבסיסי ביותר אתם יכולים להתחיל כבר עכשיו, ובחינם. הרי למטרה הזו האתר הזה הוקם. הירשמו לקורס החינמי על איביי שאנחנו מציעים ולמדו עוד איך להיכנס לפלטפורמת המסחר הענקית – איביי.

אחרי שסיימתם את הקורס הזה, והחלטתם על עתידכם כסוחרי אינטרנט, תוכלו להמשיך תמיד לקורסים המתקדמים – להתמחות באיביי, להתמחות באמזון, להרחיב את ידיעותכם על העולם החדש באינטרנט וכדומה.

בנוסף, חשוב וכדאי לחפש מידע נוסף. ישנם אתרים, כמו ביזאופ לדוגמה, שיספקו לכם בשמחה מידע על המסחר ועל הזדמנויות עסקיות בכלל. כמו כן, כדאי להירשם ולחפש קבוצות פייסבוק שעוסקות במסחר ורלוונטיות למתחילים – ישנן המון קבוצות פתוחות שכאלו. גם האתר הזה ממש מספק לא מעט מידע על המסחר, עיינו מעט במאמרים שלנו ותגלו שיש לכם כבר חלק מהידע הנדרש כדי לסחור.

מה שחשוב באמת, הוא פשוט להתחיל. ההחלטה להיכנס לאיביי היא אף פעם לא פשוטה, ולמעשה כמו כל החלטה בחיים – דרוש אומץ רב כדי לקבל אותה. מאיפה אוזרים את האומץ הנדרש?

ראשית זכרו שכדי להתחיל לסחור לא חייבים להשקיע הון ראשוני ואפשר להרוויח כבר מהמכירה הראשונה. בנוסף, לא מדובר בהתחייבות כפי שקורה בפתיחת עסר במציאות – אתם לא משכירים שטח או מייבאים מלאי, לפחות לא כרגע. ואם לא די באלו, הביטו סביבכם על מי שכבר סוחר ותבינו שהפחד רק מפריע לנו להגיע להצלחה.

אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתחיל. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בתגובות. 🙂

 

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *