משהו חדש מתחיל...קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!


משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

אוצר המידע

התשובה המוחצת לשאלת המאה – למה שהספק ירצה בכלל דרופשיפינג?

קטגוריה: קורס איביי

אם יש שאלה שאנחנו שומעים הרבה, כמעט בלי סוף, כאשר מדברים על המסחר באינטרנט, היא "למה שהספק בכלל ירצה לעשות איתך דרופשיפינג? מה יוצא לו מזה?"

למי שלא מכיר את עולם המסחר, השאלה הזו מובנת מאליה, ולפעמים אפילו מונעת ממנו להיכנס לעולם המסחר כאשר אינו מבין את התשובה. ולמען האמת, זה באמת לא כל כך  ברור – למה שהספק עצמו ירצה לסחור איתנו, ולא ישירות עם הלקוח? האם לא יותר רווחי לו פשוט למכור ללקוחות מבלי לעבור דרכנו?

ובכן, אין ספק שהתשובה היא לא. לספק לא יותר רווחי לסחור בלעדינו. אחרת הוא לא היה עושה את זה. נכון? מן הסתם, המסחר בדרופשיפינג תורם לספקים, לפעמים אפילו יותר מאשר למוכרים. השאלה היא רק למה? – מה הופך את הדרופשיפינג לכדאי כל כך בעיניי הספק?

יותר ביטחון במכירות

כאשר אנחנו פותחים חשבון איביי, אנחנו נדרשים לעמוד במספר סטנדרטים, שאם לא נעמוד בהם חשבוננו עלול להיסגר. כמו כן, אם נעמוד בסטנדרטים האלו בהצטיינות יתרה, נוכל אפילו לקבל דירוג מוכר גבוה.

חשבו לרגע שכבר הגעתם למלאי של אלפי מוצרים, ושלכל אחד מהם מלאי של אלף יחידות. אם פתאום החשבון שלכם ייסגר אתם בבעיה חמורה, לא כך?

אבל כיוון שבהתחלה אנחנו עדיין מוכרים קטנים, זה לא צריך להטריד אותנו. כמו כן, אנחנו יכולים ללמד אתכם איך למנוע את סגירת החשבון, שגם ככה לא מתרחשת כל כך הרבה או כל כך מהר.

אך בכל אופן, זהו אחד היתרונות של ספק הדרופשיפינג. מבחינתו כבר לא חשוב כמה חשבונות יסגרו – את שלו אי אפשר לסגור כי הוא לא באיביי.

יותר חשיפה ופרסום

לכל אחד מותר לפתוח רק חשבון איביי אחד (לכאורה). בנוסף, כל מוצר יכול לעלות בכל חשבון רק פעם אחת (גם זה לכאורה). גם אם שיניתם תמונות או עיוותתם את הכותרת, איביי תוריד מוצרים דומים ותאפשר לכם להעלות כל מוצר רק פעם אחת.

אבל תחשבו לרגע, אם הייתם יכולים להעלות כל מוצר עשרות פעמים, ובכך להשתלט על תוצאות החיפוש? זה יכול היה להיות מדהים, נכון? בכל פעם שלקוח היה מחפש את המוצר שאתם מוכרים, לא הייתה לו ברירה אלא לבחור בכם.

ובכן, זה מה שהספק שלכם עושה. יש לו כל כך הרבה לקוחות, שמעלים כל כך הרבה מוצרים, ומאפשרים לו לפרסם במספר רשומות שונות, תמונות שונות ותיאורים שונים מבלי שהוא מפרסם אפילו פעם אחת בעצמו. אנחנו אלה שמפרסמים בשבילו.

הדרופשיפינג מוביל לחשיפה גדולה בהרבה של הספק, אז למה שיבחר בדרך אחרת?

שירות לקוחות נוח יותר

לכל ספק דרופשיפינג יש מספר מוכרים שעובדים איתו. גם אם המספר הוא גדול, הוא עדיין לא שווה למספר הלקוחות באיביי. לכן, הספק יכול לנהל שירות לקוחות מצומצם ולפעמים אפילו לדבר עם הלקוחות שלו, איתנו, בטלפון.

אם היה הספק מוכר באיביי, הוא היה צריך לנהל שירות לקוחות רחב בהרבה ולענות על כל תלונה קטנה של כל לקוח. כאשר הלקוחות פונים קודם כל אלינו, אנחנו דואגים לשירות הלקוחות, לפעמים מבלי בכלל לדבר עם הספק.

הספק זוכה בכך גם להגדלה משמעותית במכירות, וגם לשקט נפשי מצד הלקוחות. במילים אחרות, אנחנו מתקשים לדמיין ספק שבוחר לסחור שלא באמצעות דרופשיפינג.

ויתרון אחרון – מדרופשיפינג אפשר להמריא למקומות חדשים

סוחרים רבים כבר מצאו את עצמם מוכרים באיביי בתור התחלה, אך עם הזמן מתגלגלים למסחר גדול בהרבה, עם חברות גדולות או ארגונים גדולים במיוחד.

ישנם לא מעט סיפורים על סוחרים שאותרו על ידי צבא ארצות הברית, ופתאום ממכירת פריטים בודדים באיביי – התחילו למכור בכמויות אדירות לאחד הארגונים הגדולים ביותר בעולם.

עכשיו תחשבו שאתם מוכרים באיביי, ופתאום צבא ארצות הברית מציע לכם עסקה כזו. איך תרגישו? ואיך אתם חושבים שהספק מרגיש כשאתם מתחילים להזמין ממנו באלפים? הוא מאושר עד הגג, נכון?

ותחשבו שעסקה דומה לזו סגרו גם כמה מוכרים אחרים עם כמה ארגונים וחברות אחרות. איזו הזדמנות נהדרת מצא לו הספק.

אז לא נותר כבר צל של ספק. דרופשיפינג משתלם לספק וכך הוא גם משתלם לנו. אבל עד שנהפוך לספקים כאלו בעצמנו – בואו ללמוד לעשות דרופשיפינג בעצמכם.

משהו חדש מתחיל... קבלו בחינם קורס מעולה
שילמד אתכם למכור ולהרוויח באיביי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *